اثاث کشی به اروپا: هزینه + زمان ارسال لوازم خانگی به اروپا

اثاث کشی به اروپا

بسیاری از شما این سوال را دارید که چگونه اثاث کشی به اروپا صورت میگیرد؟ (از طریق هوا یا زمینی). برای پاسخ به این سوال دو نکته مهم در مورد حمل کالاهای خانگی به اروپا باید مورد توجه قرار گیرد.

• هزینه ارسال لوازم خانگی به اروپا
• زمان ارسال لوازم خانگی به اروپا

اثاث کشی به اروپا از طریق هوایی

از نظر زمان ارسال اثاثیه به اروپا، ارسال با هواپیما در زمان بسیار کوتاه تری انجام می شود و در واقع لوازم خانگی سریعتر از ارسال های زمینی به مقصد می رسد. البته نباید فراموش کرد که هزینه اثاث کشی به اروپا از طریق زمینی یا هوایی از کشور مقصد تا شهر مقصد متفاوت است.

با توجه به وجود پروازهای مستقیم به برخی از فرودگاه های شهرهای اروپایی مانند پاریس، برلین، آمستردام، مادرید، هزینه اثاث کشی به اروپا از طریق هوایی گاهی رقابتی و قابل مقایسه با حمل و نقل زمینی است.

برای این منظور می توانید با تماس با شماره تلفن های موجود در وب سایت اطلاعات دقیق تری در مورد مشاوره رایگان و حمل و نقل کالای خانگی از همکاران ما دریافت کنید تا اطلاعات دقیق تری در مورد اینکه کالاهای خانگی را به کدام کشور یا شهر می توانید از طریق هواپیما ارسال کنید.

در هر صورت، برای برخی از مسافران، زمان رسیدن وسایل منزل به مقصد مهم‌ترین و حتی مهم‌تر از هزینه حمل و نقل است. در این صورت ممکن است حمل و نقل هوایی گزینه مناسب تری برای ارسال کالاهای خانگی باشد.

با این حال، نکات و مسائلی وجود دارد که شرکت ها در کشورهای مختلف باید قبل از ارسال آن ها، به طور علنی با مشتریان خود در میان بگذارند. در عین حال، معیارهای زیر مهم هستند و باید به شدت رعایت شوند.

برای مثال باید بدانید که برخی از لوازم خانگی مانند یخچال با لوله گاز به عنوان یکی از نکات مهم در حمل و نقل کالاهای خانگی به اروپا، که با هواپیما یا جاده به اروپا ممنوع است.

اثاث کشی به اروپا از طریق زمینی

با در نظر گرفتن تمامی نکات می دانیم که حمل کالاهای خانگی از طریق ارسال کانتینر به اروپا از طریق زمینی و دریایی یا هواپیما امکان پذیر است. برای این منظور ابتدا می خواهیم ببینیم هزینه ها چگونه محاسبه می شود و سپس به بررسی مراحل مختلف حمل کالاهای خانگی به اروپا می پردازیم.

حمل و نقل جاده ای به اروپا از شمال غرب کشور انجام می شود، همانطور که تاجران انجام می دهند. لوازم برقی اروپایی معمولاً در کانتینرهای ۲۰ فوتی و ۴۰ فوتی حمل می شوند. که در آن ظرف ۲۰ فوتی حدود ۳۰ متر مکعب و کانتینر ۴۰ فوتی حدود ۶۰ متر مکعب حجم دارد.

طبیعتا حمل و نقل هوایی از فرودگاه امام خمینی انجام می شود. تمامی مراحل قبل از این محموله از بسته بندی تا سمپاشی محموله باید با دقت و دقت انجام شود. علاوه بر این، در برخی از کشورها مانند فرانسه یا انگلیس، تنها برخی از فرودگاه ها می توانند بار دریافت کنند.

تعداد فرودگاه ها و اطلاعات مربوط به آن ها با توجه به شرایط خاصی مانند تحریم ها یا موارد دیگر متفاوت است.برای کسب اطلاعات دقیق در این زمینه می توانید با همکاران ما مشورت کنید.

بیشتر بخوانید : حمل اثاث منزل به کانادا

هزینه اثاث کشی به اروپا چقدر است؟

برای بسیاری از مردم، یکی از مهم ترین چیزها در مورد اثاث کشی به اروپا این است که ببینند هزینه آن چقدر است. هزینه اثاث کشی به اروپا به عوامل مختلفی از جمله وزن بار، ابعاد آن، شهری که محموله به آن ارسال می شود بستگی دارد.

کارشناسان ما برای اعلام دقیق هزینه اثاث کشی به اروپا، اثاثیه جهت حمل به اروپا را به صورت رایگان بازدید و بررسی می کنند و پس از برآورد میزان بار، هزینه را به مشتری اعلام می کنند.

توجه: اگر در شهر هستید و قصد حمل اثاثیه منزل به اروپا را دارید، کافیست تصاویر مختلفی از مبلمان ارسال کنید و وزن و حجم تقریبی مبلمان را به کارشناسان اطلاع دهید تا برآورد کلی از هزینه حمل و نقل اثاثیه منزل شما به دست آید.

آیا ارسال وسایل منزل به اروپا گرانتر از شهرهاست؟

هزینه حمل اثاثیه منزل از شهرستان به اروپا کمی بیشتر از تهران خواهد بود، زیرا اثاثیه منزل باید در کانتینر برای حمل زمینی، پالت برای حمل و نقل هوایی قرار داده شود و سپس برای دریافت عوارض گمرکی به تهران حمل شود.

لازم نیست در این مورد نگران باشید. قبل از شما مشهد، شیراز، اصفهان، تبریز و …. بسیاری از مشتریان ما از شهرستان ها با انجام مراحل اولیه هماهنگی و توصیه شده اثاثیه خود را به صورت مطمئن و تضمینی به کشورهای اروپایی ارسال کرده اند.

بیشتر بخوانید : راهنمای حمل اثاث منزل به تورنتو

 

هزینه اثاث کشی به اروپا چقدر است

بازدید، تخصص و مشاوره رایگان قبل از اثاث کشی به اروپا

در این مرحله اقلام منزل مانند اثاثیه یا هر وسیله دیگری توسط کارشناس بازدید شده و در مورد نحوه بسته بندی به شما مشاوره رایگان می شود. همچنین پیش از بسته بندی و بارگیری از برآورد هزینه حمل اثاثیه به اروپا مطلع خواهید شد.

از هزینه حمل اثاثیه منزل به اروپا پس از بازرسی و قبل از ارسال به اروپا اطمینان حاصل کنید. در واقع باید به مشتری گفت که در صورت رعایت اصول بسته بندی تجهیزات و مراحل قانونی، هیچ هزینه پنهان، ضمنی یا پیش بینی نشده ای نباید متحمل شود.

بیشتر بخوانید : حمل اثاث منزل به خارج از کشور

برآورد اندازه کانتینر مورد نیاز برای اثاث کشی به اروپا

اگر کالاهای خانگی به اروپا حمل شوند، بارها از طریق هوا روی پالت بسته بندی می شوند. در صورت حمل با کشتی یا زمینی، محموله باید در کانتینر بسته بندی و چیده شود.

پس از بررسی و بازرسی محموله شما، اندازه کانتینر مناسب برای مبلمان و حمل و نقل شما به اروپا تخمین زده می شود.ضمناً لازم به ذکر است که کانتینرهای HEAVY DUTY 20 فوتی قابلیت بارگیری تا ۲۶ تن و کانتینرهای ۴۰ فوتی HIGH CUBE تا ۶۰.۲ تن را دارند.

در مواردی که به دلیل وزن یا حجم حمل اثاثیه امکان بارگیری محموله در کانتینرهای معمولی وجود ندارد، می توانید از کانتینرهای OPEN TOP با بارگیری از بالا یا کانتینرهای FLAT RACK در اندازه های مختلف و شرایط مختلف استفاده کنید.

بسته بندی در کیفیت استاندارد

یکی از مهمترین و حساس ترین مراحل اثاث کشی به اروپا از طریق زمینی یا هوایی، بسته بندی کالاهای خانگی برای ارسال به اروپا می باشد.

هرگونه بی احتیاطی یا اشتباه در بسته بندی و رعایت نکردن استانداردها باعث آسیب رساندن به لوازم خانگی شما می شود و در نهایت هزینه حمل و نقل نیز به خسارات فوق اضافه می شود.

شرکت جهان کالا کارگو با کادری متخصص و مجرب یکی از بهترین و با کیفیت ترین امکانات لازم را برای بسته بندی لوازم منزل شما فراهم می کند تا با کمترین هزینه ممکن به کشورهای اروپایی و سایر نقاط جهان ارسال شود.

تهیه لیست بسته بندی

یکی از موارد مهم دیگری که سهل انگاری باعث آسیب یا هزینه اضافی می شود، عدم دقت در تهیه لیست بسته بندی است. علاوه بر شماره گذاری کالا، تمامی اقلام بسته بندی شده باید در فهرستی جداگانه تهیه شده و شماره گذاری کامل و صحیح کالا به زبان کشور مقصد ترجمه و به گمرک ارائه شود.

سمپاشی و صدور گواهینامه معتبر بین المللی

طبق قوانین تعیین شده برای ترخیص کالا از گمرک در بسیاری از کشورهای اروپایی، کلیه اثاثیه ارسالی به ویژه بسته بندی های چوب خام، پالت و سایر مصنوعات چوبی باید در مبدا اصلی خود به وسیله گاز یا تبلت بوده و با موارد خاصی مطابقت داشته باشد. شرایط سمپاشی آن در دمای معین و مدت زمان معین انجام شود و برای ارسال به اروپا باید توسط شرکت کنترل آفات گیاهی معتبر و مجاز با گواهی (گواهی FUMIGATION CERTIFICATE) صادر شود.

بارگیری بار و ارسال به گمرک غرب تهران یا فرودگاه امام خمینی

در این مرحله کالاهای خانگی در کانتینر بارگیری می شود تا به گمرک مبدا و مقصد ارسال و به گمرک غرب تهران ارسال شود. بازرسی گمرکی، چاپ لیبل، کنترل لیست و غیره معاملات انجام می شود. ضمناً در صورت ارسال اثاثیه به صورت هوایی، حمل اثاثیه با مینی بوس یا خاور برای پرواز به شهرهای اروپایی به فرودگاه امام خمینی (ره) ارسال می شود.

اجرای تشریفات گمرکی و فرودگاهی و بازرسی با سگ موادیاب

یکی از مهم ترین کارهایی که در گمرک برای ارسال اثاثیه به اروپا انجام می شود، بازرسی اثاثیه و لوازم جانبی به ویژه توسط سگ های مواد یاب است. پس از بازرسی اثاثیه، کالاها دوباره در کانتینر بارگیری می شوند و کانتینر بسته می شود.

صدور بیمه نامه معتبر بین المللی قبل از ارسال لوازم خانگی به اروپا

در این مرحله از حمل و نقل کالاهای خانگی به اروپا، بیمه نامه بین المللی معتبر برای حمل اثاثیه به اروپا تنظیم می شود.

صدور بارنامه و تکمیل مدارک لازم جهت اثاث کشی به اروپا

یکی از آخرین مراحل ارسال اثاث کشی به اروپا با باربری، صدور بارنامه زمینی و هوایی برای حمل کالا از مرزهای غربی کشور است که بسیار حائز اهمیت است. این بارنامه زمینی توسط شرکتی صادر می شود که کانتینر و محموله متعلق به آن است.

ردیابی آنلاین کانتینرها پس از ارسال لوازم خانگی به اروپا

این مرحله را می توان به صورت آنلاین و از طریق وب سایت ما در صورت حمل هوایی یا دریایی پس از ارسال کالاهای خانگی به اروپا پیگیری و بررسی کرد.

خدمات شرکت جهان کالا کارگو در برگیرنده تمام نیازهای مشتریان از بسته بندی در مبداء ، بارنامه و ارسال بار هوایی توسط ایرلاین های معتبر دنیا ، تا ترخیص بار در گمرکات و تحویل در مقصد می ‌باشد . این شرکت با تمرکز بر حمل بار هوایی بین المللی قادر به خدمت رسانی و ارائه مشاوره رایگان در زمینه حمل بار زمینی نیز می ‌باشد.

از جمله ویژگی های شرکت جهان کالا کارگو عبارتند از:

• حمل و نقل و اضافه بار در جهان کالا با بهترین بسته بندی برای جلو گیری از صدمات احتمالی انجام می شود
جهان کالا کارگو در جهت مشتری مداری تا حد ممکن از هزینه های اضافی که بر دوش مشتری بوده کاسته است و هزینه ارسال بار منصفانه ای را اخذ مینماید
• امکان پیگیری آنلاین وضعیت بار و محموله بعد از ارسال بار به خارج از کشور
• جهان کالا کارگو طرف قرارداد با بیمه های مربوط به باربری میباشد از همین رو میتوانید با آرامش خاطر بار خود را به این شرکت بسپارید
• حمل و نقل و اضافه اثاثیه منزل و شخصی و مبلمان و لوازم منزل از طریق دریائی توسط کانتینر و کشتی از مرز خروجی بندرعباس به کلیه بنادر اروپایی ، آسیایی ، آفریقا ، استرالیا ، آمریکا و کانادا
• حمل و نقل و اضافه بار و لوازم منزل و شخصی و مبلمان و اثاثیه منزل از طریق هوایی (توسط خطوط هوایی داخلی وخارجی) به صورت خرده بار و چارتر از فرودگاه مهرآباد و فرودگاه امام خمینی به کلیه فرودگاه های کشورهای اروپایی ، آسیایی ، آمریکا و کانادا
• مشاوره و انجام کلیه تشریفات گمرکی در مبداء و مقصد و اخذ مجوزهای لازم برای حمل بار به خارج از کشور
• انجام کلیه امور بسته بندی در محل ، تخلیه و بار گیری و سایر خدمات جانبی مورد نیاز مشتری
• تعیین شرایط حمل و نقل و اضافه بار بصورت هوایی و دریایی اعلام نرخ کتبی خدمات

برای کسب اطلاعات بیشتر از قوانین و هزینه های مربوط به اثاث کشی به اروپا، همین حالا با کارشناسان مجرب شرکت جهان کالا کارگو تماس بگیرید و اطلاعات دقیق و به روزی را در این زمینه دریافت کنید:

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۰۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۱۰۲۱۴۴۶۶۶۹۳۱۰۲۱۴۴۶۶۶۹۲۴۰۲۱۵۱۰۰۵۲۴۸۰۹۱۲۵۷۵۴۰۹۵

 

اگر مطلب را دوست داشتید امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 12 =

تماس سریع