ارسال میوه به خارج از کشور با جهان کالا کارگو

ارسال میوه به خارج از کشور جهان کالا کارگو

نیازهای غذایی، نیازهای اولیه مورد نیاز همه مردم جهان است و میوه های تازه از جمله مواد غذایی هستند که لازم است در برنامه غذایی وجود داشته باشند. همچنین مصرف کنندگان امروزی انتظار دارند که میوه های تازه، خوش طعم و از نظر بصری جذاب را برای استفاده روزمره خود داشته باشند و رساندن این کالاهای حساس و فاسدشدنی از مزرعه به مقصد نهایی در شرایط عالی و در عین حال با حفظ طعم، تازگی، بافت و عطر، نیازمند سرعت، انعطاف پذیری و فناوری کنترل دما است.

خوشختانه امروزه، با توجه به شرایطی که برای ارسال میوه به خارج از کشور فراهم است، تمام افراد در هر کجای دنیا که باشند می توانند از بهترین و باکیفیت میوه هایی که ممکن است در شهر یا کشور خود تولید نشود، استفاده کنند.

در ادامه این بخش با ما همراه بمانید تا اطلاعات دقیق تری در رابطه با چگونگی ارسال میوه به خارج از کشور کسب کنید و با بهترین شرکت فعال در زمینه فریت بار و کارگو که شرایط بسیار مناسبی را برای ارسال میوه به خارج از کشور را نیز فراهم کرده است، آشنا شوید.

 با چالش های تجاری ارسال میوه به خارج از کشور آشنا شوید:

حمل و نقل محصولات تازه، مانند میوه و سبزیجات، چندین چالش تجاری را به همراه دارد و مستلزم کامل بودن و رعایت کلیه مقررات بهداشتی است. در واقع، تلاش بی وقفه ای برای رساندن محصول به قفسه فروشگاه با بیشترین سرعت ممکن از زمانی که برای اولین بار شروع به رسیدن می کند، وجود دارد.

همچنین، چندین تهدید ممکن است ارزش غذایی میوه ها و سبزیجات را به خطر بیندازند. اما با بهره مندی از الزامات منحصر به فرد برای حمل و نقل و ارسال میوه به خارج از کشور ، به تولید کنندگان کمک می کند تا این محصولات تازه را به خوبی تا شهر یا کشور مقصد خود حمل کنند.

بسته بندی نقش حیاتی در حمل و نقل محصولات تازه و ارسال میوه به خارج از کشور دارد. بسیاری از محصولات تازه، از جمله میوه ها، سبزیجات و حبوبات، در صورت نداشتن بسته بندی مناسب که از آسیب این محصولات محافظت می کند، با کوچکترین ضربه و تغییرات دما در معرض آسیب و فساد قرار می گیرند.

نوع بسته بندی، به نوع میوه بستگی دارد و اطمینان از گردش هوای مناسب هنگام حمل و نقل محصولات تازه، بسیار حیاتی است. به طور کلی، بسته بندی مناسب از محصولات تازه در برابر آفات و فساد محافظت می کند و تضمین می کند که محصولات برای مدت طولانی تری نگهداری می شوند، میزان ضایعات تولید شده را کاهش می دهد و سلامت کلی افراد را حفظ می کند.

از دیگر اقدامات مهمی که باید برای ارسال میوه به خارج از کشور به آن توجه کرد، نحوه حمل و نقل این محصولات به کشور مقصد است. روش های مختلفی از جمله حمل و نقل جاده ای، حمل و نقل ریلی، حمل و نقل دریایی و حمل و نقل هوایی، برای حمل و نقل محصولات غذایی وجود دارد.

با چالش های تجاری ارسال میوه به خارج از کشور آشنا شوید

معرفی انواع روش های حمل و نقل برای ارسال میوه  به خارج از کشور

  •  استفاده ازحمل و نقل جاده ای برای مسافت های کوتاه :

حمل و نقل جاده ای به طور قابل توجهی در سراسر جهان برای حمل و نقل محصولات تازه استفاده می شود. این روش برای مسافت های کوتاه و مکان هایی که با وسایل حمل و نقل دیگر قابل دسترسی نیستند مفید است.در این روش حمل و نقل از کامیون های بدون یخچال روباز و کامیون های یخچال دار استفاده می شود و کامیون های یخچال دار به دلیل حفظ دما و رطوبت مناسب توصیه می شود.

  • استفاده ازحمل و نقل ریلی روبه افزایش :

استفاده از حمل و نقل جاده ای در سراسر جهان در مقایسه با حمل و نقل ریلی در حال کاهش است. اگرچه این سیستم حمل و نقل نسبت به سایر گزینه ها ارزان تر است، اما کندتر است.واگن های یخچال دار و عایق برای حمل و نقل محصولات تازه مورد نیاز است. معمولاً از حمل و نقل ریلی برای محصولاتی استفاده می شود که بین دو تا سه روز برای ارسال آن به مقصد مورد نیاز دارند.

  • حمل و نقل از مسیر آبی برای مسیرهای طولانی :

حمل و نقل از مسیر آبی، یکی دیگر از روش های معمول برای ارسال میوه به خارج از کشور است که معمولاً برای سفرهای طولانی استفاده می شود. این بهترین، کارآمدترین و ارزان ترین روش حمل و نقل است که به دلیل حمل و نقل محصولات تازه در مقادیر زیاد با هزینه کم، به سرعت در سراسر جهان در حال افزایش است.با تمام این مزایا، حمل و نقل آبی برای محصولات بسیار فاسد شدنی نامناسب است. اما به طور کلی برای حمل و نقل محصولات فاسد شدنی تازه باید از ظروف یخچال دار استفاده کرد.

  • حمل و نقل هوایی سریعترین روش اما گران:

حمل و نقل هوایی که توسط هواپیماهای مسافربری انجام می شود نسبت به سایر روش های حمل و نقل سریعتر است. این روش برای حمل و نقل محصولات تازه بسیار فاسد شدنی مناسب است، اگرچه گران است و می توان حجم کمی را با آن حمل کرد. استفاده از سیستم های سردسازی (Reefers) در حمل و نقل هوایی برای ارسال میوه به خارج از کشور ضروری است.

انواع روش های حمل و نقل برای ارسال میوه  به خارج از کشور

 

آیا ازخدمات شرکت جهان کالا کارگو در ارسال میوه به خارج خبر داری؟

به طور کلی، فرایند ارسال میوه به خارج از کشور، تنها با یکی از روش های فوق یا با ترکیب روش های مختلف امکان پذیر است. انتخاب بهترین روش حمل و نقل می تواند تحت تأثیر عوامل مختلفی از جمله نوع محصول، منطقه جغرافیایی و غیره باشد به همین دلیل نمی توان یک دستورالعمل کلی برای حمل و نقل تمامی محصولات تازه در نظر گرفت.

برای اینکه بتوانید اطلاعات دقیق تری در رابطه با بهترین روش ارسال میوه به خارج از کشور کسب کنید، می توانید از کارشناسان و متخصصان شرکت جهان کالا کارگو مشاوره دریافت نمایید.

خدمات شرکت جهان کالا کارگو در برگیرنده تمام نیازهای مشتریان از بسته بندی در مبداء ، بارنامه و ارسال بار هوایی توسط ایرلاین های معتبر دنیا ، تا ترخیص بار در گمرکات و تحویل در مقصد می‌باشد. این شرکت با تمرکز بر حمل بار هوایی بین المللی قادر به خدمت رسانی و ارائه مشاوره رایگان در زمینه حمل بار زمینی نیز می‌باشد.

راه های ارتباطی شرکت جهان کالا کارگو:

شماره تماس شرکت جهان کالا کارگو:

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۰۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۱۰۲۱۴۴۶۶۶۹۳۱۰۲۱۴۴۶۶۶۹۲۴۰۲۱۵۱۰۰۵۲۴۸۰۹۱۲۵۷۵۴۰۹۵

آدرس شرکت جهان کالا کارگو:

فرودگاه امام خمینی(ره)، ترمینال بار، جنب حوزه ۲ تجاری، پ ۴۱

 

 

اگر مطلب را دوست داشتید امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + هفت =

تماس سریع