ارسال بار به اتاوا

ارسال بار به اتاوا

برای ارسال بار به اتاوا بهترین کار این است که از خدمات فریت بار و ارسال بار بین المللی که توسط شرکت های حمل و نقل بین المللی ارائه می شود استفاده کنید تا خیالتان از بابت سالم و ایمن رسیدن وسایل و لوازم خود به اتاوا راحت بوده و تمام مراحل قانونی ارسال بار به اتاوا نیز با دقت و به بهترین شکل ممکن انجام شود .

درباره اتاوا

اُتاوا یا آدوا (Ottawa) پایتخت کشور کاناداست که به عنوان چهارمین پایتخت تمیز و پاکیزه در دنیا شناخته شده است . همچنین اتاوا ، چهارمین شهر بزرگ این کشور است که در امریکای شمالی و در کنار رودخانه سن لوران (Saint-Laurent) واقع شده است .

اگر به دنبال بهترین شهر برای زندگی کردن هستید که در آن درآمد،  مالکیت خودرو ، نرخ بیکاری ، مسکن ، آب و هوا و سبک زندگی در بهترین حالت ممکن قرار داشته باشد ، اتاوا می تواند بهترین پیشنهاد برای شما باشد . کیفیت بالای زندگی و کم هزینه بودن زندگی در اتاوا باعث شده تا این شهر در ۵ سال متوالی ، به عنوان بهترین و اولین شهر برای زندگی در کانادا انتخاب شود و اگر جز افرادی هستید که قصد دارید برای اولین بار به خارج از کشور و کانادا مهاجرت کنید ، شهر اتاوا می تواند انتخاب خیلی خوبی برای شما باشد .

اقتصاد ، سیستم سیاسی ، آموزش پرورش و مدارس ، بهداشت ، مسکن و محیط زیست در اتاوا به قدری عالی و پیشرفته است که باعث شده این شهر جز برترین شهرهای دنیا از نظر کیفیت زندگی باشد و این موضوع برای تمام افرادی که قصد مهاجرت به خارج از کشور خود داشته و به دنبال یک زندگی عالی و بی عیب و نقص هستند ، بسیار پر اهمیت است .

 

اگر تصمیم نهایی خود را برای مهاجرت به اتاوا گرفته اید ، احتمالا می دانید که در کنار تمام اقداماتی که برای مهاجرت خود و خانواده به اتاوا وجود دارد ، باید اقداماتی را نیز در جهت ارسال بار و لوازم منزل و شخصی مورد نیاز خود به اتاوا نیز انجام دهید تا بتوانید زندگی جدید خود در اتاوا را راحتتر و بهتر شروع کنید .

در ادامه این بخش با ما همراه بمانید و اطلاعات خوبی در رابطه با فریت بار به اتاوا ، نحوه ارسال بار به اتاوا و  هزینه فریت بار و ارسال بار به اتاوا کسب کنید و با یکی از بهترین شرکت های حمل و نقل بین المللی که در ایران فعالیت می کند ، آشنا شوید .

 

فریت بار به اتاوا

بسیاری از افراد که به کشورهای دیگر مهاجرت می کنند ، معمولا با محدودیت حمل بار مواجه هستند ، اما لازم است وسایل و بار بیشتری را با خود به کشور مقصد ببرند ! در این شرایط ارسال بار هوایی یا فریت بار می تواند یک گزینه عالی و سریع برای ارسال تمام چیزهایی باشد که ممکن است در شهر یا کشور مقصد به آن نیاز داشته باشید .

فریت بار معمولا برای افرادی که قصد مهاجرت به کشور دیگری دارند ، مورد استفاده قرار می گیرد تا بتوانند وسایل و لوازم مورد نیاز خود را از طریق فریت بار به کشور مقصد ارسال کنند . این نوع ارسال بار برای مقاصد شخصی انجام می گیرد و هیچ ماهیت تجاری ندارد و به نوعی بار خصوصی محسوب شده و از فریت بار برای ارسال آن استفاده می شود .

برای انجام فریت به اتاوا حتما باید با یک شرکت معتبر که در زمینه حمل و نقل بین المللی فعالیت دارد ، مثل شرکت جهان کالا کارگو ، همکاری کنید . شما می توانید با کارشناسان مجرب شرکت جهان کالا کارگو تماس بگیرید و مشاوره خوبی را در زمینه فریت بار به اتاوا دریافت نمایید .

کارشناسان این شرکت از تمام قوانین و مقررات های مربوط به فریت بار به کانادا و ارسال بار اتاوا آشنا بوده و می توانند جزئیات بسیار دقیقی را از مراحل فریت به اتاوا در اختیارتان قرار دهند .

 

به طور کلی ، برای بهره مندی از خدمات فریت بار به اتاوا توسط شرکت جهان کالا کارگو لازم است مراحل زیر را انجام دهید :

 • تماس با شرکت جهان کالا کارگو جهت بازدید رایگان کارشناسان مجرب از بار و محموله شما
 • دریافت مشاوره و تعیین شرایط حمل و نقل و فریت بار به اتاوا بصورت هوایی یا دریایی و اعلام نرخ کتبی خدمات
 • انجام کلیه امور بسته بندی با کیفیت استاندارد در محل ، تخلیه و بار گیری تا فرودگاه امام خمینی
 • انجام کلیه تشریفات گمرکی در مبداء و مقصد و اخذ مجوزهای لازم برای ارسال بار به اتاوا
 • صدور بارنامه مخصوص
 • ارسال بار یا فریت بار به اتاوا
 • امکان پیگیری بارتا رسیدن به اتاوا

 

این شرکت بعد از بسته بندی ایمن و مطمئن بار ، بار نامه هوایی مخصوصی برای بسته ها صادر می کند که مشخصات و اطلاعات فرستنده و همچنین مواردی مانند وزن کالا ، تعداد بسته ها ، ماهیت کالا ، وزن خالص کل بار ، وزن ناخالص بار ، ابعاد دقیق بسته ها ، فرودگاه مبدا ، فرودگاه مقصد ، هزینه ارسال بار و نرخ تبدیل دلار به ریال  در آن درج شده را صادر می کند و سپس محموله و بار شما در امنیت کامل به اتاوا ارسال می شود و بعد از اینکه محموله و بار به اتاوا رسید ، می توانید با در دست داشتم بارنامه خود ، بار و محموله ای که با اتاوا ارسال کرده اید را تحویل بگیرید .

 

فریت بار به اتاوا
فریت بار به اتاوا

 

نحوه ارسال بار به اتاوا

ارسال بار هوایی به اتاوا یکی از روش های سریع و مطمئنی است که می توانید برای ارسال وسایل شخصی و لوازم مورد نیاز استفاده کنید .

بار و محموله شما بعد از بسته بندی استاندارد توسط شرکت جهان کالا کارگو برای انجام تشریفات گمرکی و اخذ مجوزهای لازم برای ارسال بار هوایی به اتاوا به فرودگاه بین المللی حمل می شود و سپس بعد از انجام مراحل قانونی  و صدور بارنامه ، از طریق ایرلاین های ایران ایر ، ماهان ، امارات ، قطر ایرویز یا ترکیش ایر به اتاوا ارسال خواهد شد .

زمانی که مراحل امور گمرکی در حال انجام است باید صاحب بار در فرودگاه یا شرکت حمل و نقل بین المللی حضور داشته باشد و مدارک لازم از جمله پاسپورت ، کارت ملی ، ادرس کامل فرستنده و گیرنده و لیست کالاها را ارائه دهد .

البته لازم است بدانید شرکت جهان کالا کارگو  با تمرکز بر حمل بار هوایی بین المللی قادر به خدمت رسانی و ارائه مشاوره رایگان در زمینه حمل بار زمینی نیز است .

شرکت جهان کالا کارگو امکان پیگیری بار و محموله را نیز برای مشتریان خود فراهم کرده تا در هرلحظه بتوانند وضعیت بار و محموله خود را تا رسیدن به مقصد پیگیری کنند .

 

از دیگر ویژگی های شرکت جهان کالا کارگو در زمینه حمل بار بین المللی می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 • حمل و نقل و فریت بار در جهان کالا با بهترین بسته بندی برای جلو گیری از صدمات احتمالی انجام می شود
 • جهان کالا کارگو در جهت مشتری مداری تا حد ممکن از هزینه های اضافی که بر دوش مشتری بوده کاسته است و هزینه ارسال بار منصفانه ای را اخذ مینماید
 • امکان پیگیری آنلاین وضعیت بار و محموله بعد از ارسال بار به خارج از کشور
 • جهان کالا کارگو طرف قرارداد با بیمه های مربوط به باربری میباشد از همین رو میتوانید با آرامش خاطر بار خود را به این شرکت بسپارید
 • حمل و نقل و فریت اثاثیه منزل و شخصی و مبلمان و لوازم منزل از طریق دریائی توسط کانتینر و کشتی از مرز خروجی بندرعباس به کلیه بنادر اروپایی ، آسیایی ، آفریقا ، استرالیا ، آمریکا و کانادا
 • حمل و نقل و فریت بار و لوازم منزل و شخصی و مبلمان و اثاثیه منزل از طریق هوایی (توسط خطوط هوایی داخلی وخارجی) به صورت خرده بار و چارتر از فرودگاه مهرآباد و فرودگاه امام خمینی به کلیه فرودگاه های کشورهای اروپایی ، آسیایی ، آمریکا و کانادا
 • مشاوره و انجام کلیه تشریفات گمرکی در مبداء و مقصد و اخذ مجوزهای لازم برای حمل بار به خارج از کشور
 • انجام کلیه امور بسته بندی در محل ، تخلیه و بار گیری و سایر خدمات جانبی مورد نیاز مشتری
 • تعیین شرایط حمل و نقل و فریت بار بصورت هوایی و دریایی اعلام نرخ کتبی خدمات

 

هزینه فریت بار و ارسال  بار به اتاوا

هزینه فریت بار به اتاوا با توجه  به اندازه و وزن بار و محموله شما و مسیری که برای ارسال بار به اتاوا انتخاب کردید ، متفاوت خواهد بود . علاوه بر این عواملی مثل هزینه بسته بندی ، بیمه ، گمرک و ترخیص کالا و غیره نیز بر روی هزینه نهایی ارسال بار به اتاوا اثرگذار هستند . اما با این حال میتوانید با همکاری بهترین شرکتهای حمل و نقل بین المللی مثل شرکت جهان کالا کارگو در هزینه های خود صرفه جویی کرده و فریت بار به اتاوا را با قیمت مقرون به صرفه و اقتصادی انجام دهید .

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با هزینه فریت بارو ارسال بار به اتاوا می توانید با شماره تلفن های شرکت جهان کالا کارگو تماس بگیرید :

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۰

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۱

۰۲۱۴۴۶۶۶۹۳۱

۰۲۱۴۴۶۶۶۹۲۴ 

۰۲۱۵۱۰۰۵۲۴۸

۰۹۱۲۵۷۵۴۰۹۵

 

 

خلاصه مطلب

استفاده از خدمات فریت بار و ارسال بار به اتاوا یکی از روش های مطمئن و عالی برای ارسال وسایل شخصی به این شهر است و به شما این امکان را می دهد تا با هزینه مناسب ، وسایل و کالاهای مورد نیاز خود را  به اتاوا و یا سایر شهرها و کشورهای دنیا ارسال نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *