فریت بار به لیورپول

فریت بار به لیورپول

اگر تصمیم دارید به لیورپول سفر کنید و یا قصد مهاجرت به لیورپول را دارید ، بهتر است در کنار اقداماتی که برای مهاجرت یا مسافرت به لیورپول انجام می دهید ، اطلاعاتی نیز در رابطه با فریت بار به لیورپول داشته باشید و در صورت امکان ، بار و چمدان خود را از این طریق به لیورپول ارسال کنید و دیگر دغدغه و نگرانی از بابت سنگین شدن چمدان و اضافه بار مسافری خود نداشته باشید .

 

لیورپول (Liverpool) یکی از شهرهای زیبا و بندری در شمال غربی انگلستان است که در منطقه مرزیساید (Merseyside) واقع شده و به عنوان چهارمین منطقه شهری پرجمعیت و دومین بندر مهم در بریتانیا شناخته شده است . جالب است بدانید که در سال ۲۰۰۷ جشن هشتصد سالگی شهر لیورپول برگزار شد و در سال ۲۰۰۸ این شهر به عنوان پایتخت فرهنگی اروپا نام گرفت.

علاوه بر این ، شهر لیورپول به نام باشگاه فوتبال لیورپول نیز معروف بوده و همچنین شهر لیورپول به دلیل برگزاری بزرگترین مسابقه سالانه اسب ‌سواری در جهان به ‌نام “گرند نشنال” نیز بسیار معروف است .

 

در ادامه این بخش ، می توانید اطلاعات مفیدی در رابطه با فریت بار یا ارسال بار به لیورپول کسب کنید و با بهترین شرکت ایرانی که در زمینه ارائه خدمات حمل و نقل بین المللی فعال است ، آشنا شوید .

ارسال بار به لیورپول

گاهی اوقات ، افرادی که تصمیم به مهاجرت می گیرند ، تمایل دارند تمام وسایل شخصی ، اثاثیه منزل ، کتاب ، مبلمان و تمام چیزهایی که برای شروع زندگی جدید به آن نیاز دارند را از مبدا خود به شهر یا کشور مقصد ارسال کنند . در این شرایط بهترین و مقورن صرفه ترین کار این است که از خدمات ارسال بار یا فریت بار بهره مند شوید .

در واقع فریت بار یا ارسال بار هوایی به لیورپول به شما این امکان را می دهد تا بتوانید تمام وسایل و لوازم شخصی و مورد نیاز خود را با بسته بندی کاملا استاندارد و ایمن و از طریق خطوط هوایی به لیورپول ارسال کرده و کاملا سالم و قانونی و در زمان مناسب در این شهر تحویل بگیرید .

البته بهتر است برای بهره مندی از خدمات ارسال بار به لیورپول حتما با یک شرکت معتبر که در زمینه حمل و نقل بین المللی فعالیت دارد ، همکاری کنید تا تمام مجوزهای لازم و اقدامات قانونی در زمینه ارسال بار به لیورپول به درستی و با دقت انجام شود و بار و محموله شما مطابق با استانداردهای شرکت هواپیمایی بسته بندی شده و به مقصد مورد نظر شما ارسال شود .

 

شرکت جهان کالا کارگو یکی از این شرکت های معتبر و پیشرو در زمینه ارائه خدمات حمل و نقل بین المللی است که صفر تا صد ارسال بار به لیورپول را توسط کارشناسان و پرسنل حرفه ای و متخصص در این زمینه به مشتریان خود ارائه می دهد تا خیالشان از بابت همه چیز راحت باشد .

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۰

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۱

۰۲۱۴۴۶۶۶۹۳۱

۰۲۱۴۴۶۶۶۹۲۴ 

۰۲۱۵۱۰۰۵۲۴۸

۰۹۱۲۵۷۵۴۰۹۵

 

خدماتی که شرکت جهان کالا کارگو برای ارسال بار به لیورپول به مشتریان خود ارائه می دهد شامل موارد زیر هستند:

 • بازدید رایگان کارشناسان مجرب از بار و محموله شما
 • تعیین بهترین مسیر برای ارسال بار به لیورپول (دریایی یا هوایی) و تعیین هزینه ارسال بار به لیورپول
 • بسته بندی کاملا استاندارد و ایمن توسط شرکت جهان کالا کارگو
 • حمل بار از درب منزل تا فرودگاه بین المللی
 • انجام تشریفات قانونی و اخذ مجوزهای لازم و ضروری برای ارسال بار به لیورپول
 • صدور بارنامه
 • امکان پیگیری محمولات ارسال شده به لیورپول

 

اگر تصمیم دارید بار و محموله شما در کمترین زمان ممکن از ایران به لیورپول ارسال شود ، یا قصد ارسال وسایل ارزشمندی را از ایران به لیورپول دارید و یا مواد غذایی فاسد شدنی یا بسته بندی هایی با تعداد کم و محدودی دارید ، می توانید از روش حمل بار هوایی به لیورپول استفاده کنید . در این روش باید محموله خود را به شرکت جهان کالا کارگو تحویل دهید تا بعد از بسته بندی استاندارد و اخذ مجوزهای لازم و انجام تشریفات گمرکی به لیورپول ارسال شود و کاملا ایمن و سالم و در زمان مناسب در لندن تحویل بگیرید .

اما اگر قصد دارید لوازم منزل مثل مبلمان ، وسایل چوبی بزرگ و سایر وسایل شخصی و مورد نیاز خود که حجم و وزن بالایی دارند را از ایران به لیورپول ارسال کنید ، بهترین و مقرون به صرفه ترین کار این است که از روش حمل بار دریایی از ایران به لیورپول استفاده کنید . با استفاده از این روش ، تمام بار و محموله شما ، به روش کاملا  استاندارد و ایمن بسته بندی شده و در پالت های مخصوص قرار می گیرند و برای ارسال به لیورپول آماده می شوند .

سپس شرکت جهان کالا تمام اقدامات قانونی و تشریفات گمرکی برای حمل بار به لیورپول را مطابق با استانداردها و قوانین شرکت انگلستان انجام داده و محموله شما به لیورپول ارسال خواهد شد . با این روش شما می توانید وسایل بسیار بیشتری در حجم و اندازه متفاوت را با هزینه کمتر به لیورپول ارسال کنید .

هزینه ارسال بار به لیورپول
هزینه ارسال بار به لیورپول

هزینه ارسال بار به لیورپول

هزینه ارسال بار به لیورپول با توجه  به اندازه و وزن بار و محموله شما و مسیری که برای فریت بار به لیورپول انتخاب کردید (هوایی یا دریایی) ، هزنیه های مربوط به تشریفات گمرکی و اخذ مجوزهای لازم ، هزینه بیمه ، و غیره متفاوت است متفاوت است . اما با این حال میتوانید با همکاری بهترین شرکتهای حمل و نقل بین المللی مثل شرکت جهان کالا کارگو در هزینه های خود صرفه جویی کرده و فریت بار به لیورپول را با قیمت مقرون به صرفه و اقتصادی انجام دهید .

شرکت جهان کالا کارگو یکی از شرکت های معتبر در این زمینه است که می توانید برای فریت بار به لیورپول و سایر شهرها و کشورهای دنیا به آن اطمینان کرده و با خیال راحت ارسال بار به لیورپول را انجام دهید . این شرکت با تجربه و اطلاعاتی که در رابطه با شرایط و مقررات ارسال بسته و بار به انگلیس و لیورپول دارد می تواند شما را در این زمینه راهنمایی کند و تمام اقدامات لازم برای فریت بار به لیورپول را با دقت کامل انجام دهد .

 

برای تماس با کارشناسان مجرب شرکت جهان کالا کارگو می توانید با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید :

 

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۰

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۱

۰۲۱۴۴۶۶۶۹۳۱

۰۲۱۴۴۶۶۶۹۲۴ 

۰۲۱۵۱۰۰۵۲۴۸

۰۹۱۲۵۷۵۴۰۹۵

 

از دیگر ویژگی های شرکت جهان کالا کارگو در زمینه حمل بار بین المللی می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 • حمل و نقل و فریت بار در جهان کالا با بهترین بسته بندی برای جلو گیری از صدمات احتمالی انجام می شود
 • جهان کالا کارگو در جهت مشتری مداری تا حد ممکن از هزینه های اضافی که بر دوش مشتری بوده کاسته است و هزینه ارسال بار منصفانه ای را اخذ مینماید
 • امکان پیگیری آنلاین وضعیت بار و محموله بعد از ارسال بار به خارج از کشور
 • جهان کالا کارگو طرف قرارداد با بیمه های مربوط به باربری میباشد از همین رو میتوانید با آرامش خاطر بار خود را به این شرکت بسپارید
 • حمل و نقل و فریت اثاثیه منزل و شخصی و مبلمان و لوازم منزل از طریق دریائی توسط کانتینر و کشتی از مرز خروجی بندرعباس به کلیه بنادر اروپایی ، آسیایی ، آفریقا ، استرالیا ، آمریکا و کانادا
 • حمل و نقل و فریت بار و لوازم منزل و شخصی و مبلمان و اثاثیه منزل از طریق هوایی (توسط خطوط هوایی داخلی وخارجی) به صورت خرده بار و چارتر از فرودگاه مهرآباد و فرودگاه امام خمینی به کلیه فرودگاه های کشورهای اروپایی ، آسیایی ، آمریکا و کانادا
 • مشاوره و انجام کلیه تشریفات گمرکی در مبداء و مقصد و اخذ مجوزهای لازم برای حمل بار به خارج از کشور
 • انجام کلیه امور بسته بندی در محل ، تخلیه و بار گیری و سایر خدمات جانبی مورد نیاز مشتری
 • تعیین شرایط حمل و نقل و فریت بار بصورت هوایی و دریایی اعلام نرخ کتبی خدمات
هزینه فریت بار به لیورپول
هزینه فریت بار به لیورپول

خلاصه مطلب

فریت بار یکی از روش های مطمئن و سریع برای ارسال وسایل شخصی ، وسایل منزل ، کتاب ، مواد غذایی و غیره به سایر کشورها بوده و به شما این امکان را میدهد تا با صرف هزینه کمتر ، وسایل مورد نیاز خود یا سایر افراد را به لیورپول و یا سایر شهرها و کشورهای دنیا ارسال کنید . برای اینکه تمام مراحل قانونی و مهم را برای فریت بار به لیورپول به درستی انجام شود باید به یک شرکت حمل و نقل معتبر و حرفه ای در این زمینه مراجعه کنید و پیشنهاد ما به شما شرکت جهان کالا کارگو است . این شرکت با سابقه و تجربه خیلی خوبی که در زمینه فریت بار و کارگو دارد میتواند شما را در این زمینه راهنمایی کرده و با ارائه شرایط عالی ، محموله و بار شما را به لیورپول ارسال می کند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *