فریت بار به هامبورگ

فریت بار به هامبورگ

اگر به هر دلیلی قصد مهاجرت به هامبورگ را داشته باشید ، باید علاوه بر فراهم کردن مدارک اولیه و لازم برای مهاجرت ، اقداماتی را نیز در جهت ارسال بار یا فریت بار به هامبورگ انجام دهید تا بتوانید وسایل شخصی و مورد نیاز خود را در شرایطی کاملا ایمن و استاندارد و با هزینه مناسب به هامبورگ ارسال کنید و نگرانی از بابت هزینه اضافه بار مسافری خود نداشته باشید .

 

هامبورگ ( Hamburg) دومین شهر بزرگ آلمان و  یک شهر بندری است که به عنوان هشتمین شهر بزرگ در اتحادیه اروپا نیز شناخته شده است . هامبورگ یکی از شهرهای ایالتی در المان نیز هست و یکی از ایالت‌ های شانزده ‌گانه آلمان نیز محسوب می شود و از نظر جغرافیایی ، در جنوب شبه جزیره یوتلاند قرار دارد که که در جنوب آن اروپای قاره ‌ای ، در شمال منطقه اسکاندیناوی در غرب دریای شمال و در شرق دریای بالتیک قرار گرفته است . هامبورگ بر کرانه رود البه بنا شده‌ و از این طریق ، به دریای شمال متصل می شود و از نظر وسعت ، دو برابر پاریس و هفت برابر لندن است .

از انجایی که هامبورگ جز شهرهای مدرن و بسیار زیبا در دنیا محسوب می شود و کیفیت زندگی در این شهر بسیار بالاست ، بسیاری از افرادی که قصد مهاجرت به خارج از کشور را دارند ، معمولا این شهر را به عنوان مقصد مهارجرت خود انتخاب می کنند تا بتوانند هم از زندگی با کیفیت و در امنیت بالایی برخوردار شوند و هم از نظر تحصیل و کار موقعیت بسیار خوبی داشته باشند .

در واقع هامبورگ ، یک مقصد فوق العاده برای مهاجرت کاری نیز محسوب می شود ،  زیرا در این شهر فرصت‌ های شغلی بسیار زیادی هم برای افراد متخصص و تحصیل کرده و هم برای سایر افراد ، فراهم است .

علاوه بر این ، هامبورگ با داشتن چندین دانشگاه و مؤسسه آموزش عالی به عنوان قطب اصلی علوم ، تحقیقات و آموزش اروپا نیز هست و افرادی که قصد ادامه تحصیل دارند ، مهاجرت به هامبورگ و ادامه تحصیل در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی در هامبورگ را به عنوان یک هدف اصلی و مهم برای خود انتخاب می کنند و مهاجرت تحصیلی به هامبورگ نیز بسیار متداول و رایج است .

 

ما در این بخش سعی می کنیم تا اطلاعات خوبی در رابطه با ارسال بار به هامبورگ ، روش حمل بار به هامبورگ و هزینه فریت بار به هامبورگ را در اختیارتان قرار دهیم و شما را با بهترین و معتبرترین شرکت ایرانی که در زمینه حمل و نقل بین المللی و ارسال بار به هامبورگ و خارج از کشور فعال است ، آشنا کنیم . با ما همراه بمانید .

 

ارسال بار به هامبورگ

افراد که قصد مهاجرت به خارج از کشور را دارند معمولا با محدودیت هایی در زمینه حمل چمدان مسافری مواجه هستند اما لازم است وسایل شخصی و مورد نیاز خود را حتما به شهر یا کشور مقصد همراه خود ببرند . در این شرایط بهترین پیشنهاد این است که از خدمات فریت بار یا ارسال بار استفاده کنید .

در واقع فریت بار یا ارسال بار به شما این امکان را می دهد تا بتوانید تا تمام وسایل و لوازم شخصی و مورد نیاز خود را در بسته بندی های کاملا استاندارد و قانونی به شهر و کشور مقصد ارسال کنید و به راحتی در شهر مقصد خود تحویل بگیرید .

اگر شما نیز تصمیم دارید از خدمات ارسال بار به هامبورگ استفاده کنید باید چند روز قبل از تاریخ پرواز خود به هامبورگ ، به دایره فریت بار فرودگاه بین المللی مراجعه کنید تا برای ورود بار به محوطه مجوز لازم دریافت کنید . سپس بار و محموله خود را تا دایره ارزیابی و بازرسی گمرک حمل کنید تا مورد بازدید و بررسی قرار بگیرد . بعد از بازرسی ، پته سبز گمرکی برای شما صادر می شود بعد از این مرحله باید به یکی از شرکت هایی که در زمینه حمل و نقل بین المللی فعالیت دارند (مثل شرکت جهان کالا کارگو) مراجعه کنید تا بارنامه و تگ بار برای بار و محموله شما صادر شود . سپس مجددا به دایره فریت بار در فرودگاه مراجعه کنید تا تگ بار بر روی محموله و بار شما نصب شده و برای ارسال بار به هامبورگ اماده شود .

شرکت جهان کالا تمام مراحل ارسال بار به هامبورگ از بسته بندی استاندارد و ایمن گرفته تا حمل بار و تخلیه در فرودگاه بین المللی ، انجام تشریفات گمرکی و اخذ مجوزهای لازم برای ارسال بار هوایی به هامبورگ را انجام میدهد و از تمام قوانین و مقرراتی که برای فریت بار به هامبورگ و آلمان وجود دارد مطلع بوده و تمام کارهایی که برای ارسال بار ایمن و مطمئن به هامبورگ را کاملا دقیق و درست انجام خواهد داد تا خیالتان از بابت سالم و به موقع رسیدن بار و محموله به هامبورگ راحت باشد

 

ارسال بار به هامبورگ
ارسال بار به هامبورگ

ویژگی های شرکت جهان کالا کارگو در زمینه حمل بار بین المللی

 • حمل و نقل و فریت بار در جهان کالا با بهترین بسته بندی برای جلو گیری از صدمات احتمالی انجام می شود
 • جهان کالا کارگو در جهت مشتری مداری تا حد ممکن از هزینه های اضافی که بر دوش مشتری بوده کاسته است و هزینه ارسال بار منصفانه ای را اخذ مینماید
 • امکان پیگیری آنلاین وضعیت بار و محموله بعد از ارسال بار به خارج از کشور
 • جهان کالا کارگو طرف قرارداد با بیمه های مربوط به باربری میباشد از همین رو میتوانید با آرامش خاطر بار خود را به این شرکت بسپارید
 • حمل و نقل و فریت اثاثیه منزل و شخصی و مبلمان و لوازم منزل از طریق دریائی توسط کانتینر و کشتی از مرز خروجی بندرعباس به کلیه بنادر اروپایی ، آسیایی ، آفریقا ، استرالیا ، آمریکا و کانادا
 • حمل و نقل و فریت بار و لوازم منزل و شخصی و مبلمان و اثاثیه منزل از طریق هوایی (توسط خطوط هوایی داخلی وخارجی) به صورت خرده بار و چارتر از فرودگاه مهرآباد و فرودگاه امام خمینی به کلیه فرودگاه های کشورهای اروپایی ، آسیایی ، آمریکا و کانادا
 • مشاوره و انجام کلیه تشریفات گمرکی در مبداء و مقصد و اخذ مجوزهای لازم برای حمل بار به خارج از کشور
 • انجام کلیه امور بسته بندی در محل ، تخلیه و بار گیری و سایر خدمات جانبی مورد نیاز مشتری
 • تعیین شرایط حمل و نقل و فریت بار بصورت هوایی و دریایی اعلام نرخ کتبی خدمات

 

 

 

حمل بار به هامبورگ | ارسال بار از تهران به هامبورگ

با پیشرفت های بسیار زیاد که در زمینه جابجایی بار هوایی ایجاد شده ، حمل و نقل هوایی فاصله بین دو نقطه از جهان را تا حد زیادی کاهش داده و به یک روش ترجیحی برای حمل و نقل بین المللی تبدیل شده است . برای ارسال بار به هامبورگ نیز استفاده از روش ارسال بار هوایی یکی از روش های سریع و در دسترس است که به شما این امکان را می دهد تا تمام لوازم شخصی ، اثاثیه منزل ، پوشاک ، کتاب و هر ان چیزی که ممکن است در هامبورگ به آن نیاز پیدا کنید را با بسته بندی استاندارد و ایمن و در شرایط کاملا قانونی و با هزینه ای بسیار مناسب تر از هزینه اضافه بار مسافری به هامبورگ ارسال کرده و در این شهر تحویل بگیرید .

علاوه بر این ، اگر قصد دارید که وسایل بزرگ و پرحجم مثل مبلمان ، کمد و وسایلی از این دست را نیز به هامبورگ بفرستید ، پیشنهاد می شود که از مسیر دریایی برای ارسال بار به هامبورگ استفاده کنید . این روش نسبت به حمل هوایی بار دارای هزینه مناسب تری است اما ممکن است بار و محموله خود را بعد از گذشت مدت زمان طولانی تری در هامبورگ تحویل بگیرید .

البته لازم است بدانید ، با توجه به ظرفیت ، وزن و عوامل ایمنی ، حمل و نقل هوایی در نوع باری که می تواند حمل کند تا حدودی دارای محدودیت است اما در حمل و نقل دریایی ، می توانید هر نوع کالایی را در کانتینر حمل کنید و به سمت هامبورگ ارسال نمایید .

همچنین هزینه حمل یک محموله هوایی به طور قابل توجهی گرانتر از همان حجم محموله های دریایی است و این موضوع عمدتا به دلیل ظرفیت موجود در هواپیما ، مصرف سوخت بالاتر و هزینه های عملیاتی هواپیما است . با توجه به حجم باری که یک کشتی می تواند یکباره حمل کند ، در مقایسه با هواپیما ، هزینه حمل و نقل دریایی بسیار ارزان تر از هوایی است .

برای اینکه بتوانید بهترین تصمیم را در رابطه با انتخاب روش حمل بار به هامبورگ بگیرید و وسایل و بار خود را در سلامت کامل به هامبورگ ارسال نمایید ، بهترین پیشنهاد این است که با شرکت جهان کالا کارگو تماس بگیرید تا کارشناسان مجرب این مجموعه به صورت حضوری از محموله و بار شما بازدید کنند و در زمینه انتخاب روش و مسیر حمل بار به هامبورگ به شما مشاوره خواهند داد .

 

خدماتی که شرکت جهان کالا کارگو برای ارسال بار به هامبورگ به مشتریان خود ارائه می دهد شامل موارد زیر هستند:

 • بازدید رایگان کارشناسان مجرب از بار و محموله شما
 • تعیین بهترین مسیر برای ارسال بار به هامبورگ (دریایی یا هوایی) و تعیین هزینه ارسال بار به هامبورگ
 • بسته بندی کاملا استاندارد و ایمن توسط شرکت جهان کالا کارگو
 • حمل بار از درب منزل تا فرودگاه بین المللی
 • انجام تشریفات قانونی و اخذ مجوزهای لازم و ضروری برای ارسال بار به هامبورگ
 • صدور بارنامه
 • امکان پیگیری محمولات ارسال شده به هامبورگ

 

هزینه فریت بار به هامبورگ

تعیین هزینه فریت بار به هامبورگ به عوامل و متغیرهای زیادی وابسته است و تقریبا هر محموله و باری که به هامبورگ ارسال می شود با توجه به وزن و حجم بار ، مسیری که برای حمل بار هامبورگ انتخاب می شود (دریایی یا هوایی) هزینه های مربوط به بیمه باربری ، هزینه های مربوط به اخذ مجوز و انجام تشریفات گمرکی ، هزینه مربوط به بسته بندی بار و هزینه های شرکت حمل و نقذ و نرخ ارز متفاوت و متغییر خواهد بود .

اما با این حال میتوانید با همکاری بهترین شرکتهای حمل و نقل بین المللی مثل شرکت جهان کالا کارگو در هزینه های خود صرفه جویی کرده و فریت بار به هامبورگ را با قیمت مقرون به صرفه و اقتصادی انجام دهید .

 

شرکت جهان کالا کارگو یکی از شرکت های معتبر در این زمینه است که می توانید برای فریت بار به هامبورگ و سایر شهرها و کشورهای دنیا به آن اطمینان کرده و با خیال راحت ارسال بار به هامبورگ را انجام دهید . این شرکت با تجربه و اطلاعاتی که در رابطه با شرایط و مقررات ارسال بسته و بار به آلمان و هامبورگ دارد می تواند شما را در این زمینه راهنمایی کند و تمام اقدامات لازم برای فریت بار به هامبورگ را با دقت کامل و با هزینه مناسب و مقرون به صرفه انجام دهد .

برای تماس با کارشناسان مجرب شرکت جهان کالا کارگو می توانید با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید :

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۰

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۱

۰۲۱۴۴۶۶۶۹۳۱

۰۲۱۴۴۶۶۶۹۲۴ 

۰۲۱۵۱۰۰۵۲۴۸

۰۹۱۲۵۷۵۴۰۹۵

 

 

هزینه فریت بار به هامبورگ
هزینه فریت بار به هامبورگ

خلاصه مطلب

فریت بار یکی از روش های مطمئن و سریع برای ارسال وسایل شخصی ، وسایل منزل ، کتاب ، مواد غذایی و غیره به سایر کشورها بوده و به شما این امکان را میدهد تا با صرف هزینه کمتر ، وسایل مورد نیاز خود یا سایر افراد را به هامبورگ و یا سایر شهرها و کشورهای دنیا ارسال نمایید . برای اینکه تمام مراحل قانونی و مهم را برای فریت بار به هامبورگ به درستی انجام شود باید به یک شرکت حمل و نقل معتبر و حرفه ای در این زمینه مراجعه کنید و پیشنهاد ما به شما شرکت جهان کالا کارگو است . این شرکت با سابقه و تجربه خیلی خوبی که در زمینه فریت بار و کارگو دارد میتواند شما را در این زمینه راهنمایی کرده و با ارائه شرایط عالی ، محموله و بار شما را به هامبورگ ارسال خواهد کرد .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *