فریت بار مسافری


اگر قصد مهاجرت یا سفر به کشورهای دیگه رو داشته باشید، حتما مشکلاتی از قبیل فریت بار یا ارسال بار ، فریت بار مسافری ، هزینه فریت بار ، هزینه فریت بار به خارج از کشور و ارسال بار مسافر به خارج از کشور می‌تواند یکی از دغدغه و مشکلات شما باشد، این که چقدر بار ببریم؟ از چه ایرلاینی استفاده کنیم و …

بریم سر اصل مطلب ،اصلا فریت بار مسافری یعنی چی ؟ فریت بار مسافری به بار هوایی مسافر گفته میشه که از طریق گمرک فرودگاه ها و از طریق صدور بارنامه هوایی با هزینه کمتری نسبت به اضافه بار همراه مسافر به کشور یا همان مقصد شما  ارسال می‌شود.

لوازمی را میتوان به صورت فریت بار مسافری ارسال کرد که به عنوان لوازم شخصی مسافر محسوب بشوند. البته هر کشوری در این مورد قواعد خاص خودش رو داره برای مثال در این زمینه فریت بار ترکیه با فریت بار فرانسه تفاوت دارد.

فریت بار مسافری برای چه کسی مقرون به صرفه می‌باشد؟

قبل از هر کاری باید بدانیم که حمل بار به صورت فریت بار مسافری برای شما مقرون به صرفه است یا اینکه بارخودتان  را به صورت بار همراه با خودمان داخل پرواز ببریم. بیشترین ایرلاین ها تا سقف ۲۵ الی ۳۰ کیلوگرم اجازه حمل بار همراه مسافر را به شما می‌دهند و اگر بار شما بیشتر بر این مقدار باشد باید به ازای هر کیلو مبلغی بین ۱۰ الی ۲۰ دلار بسته به ایرلاین و مقصد شما و یا مبلغی در حدود ۱۰۰ دلار به ازای هر بسته باید بابت ارسال بار به خارج از کشور پرداخت کنید. پس بهتر است قبل از پرداخت هزینه فریت بار به خارج از کشور برای حمل بار خود اولویت بندی کنید.

ما در شرکت جهان کالا کارگو آماده پاسخگویی به سوالات شما در زمینه فریت بار مسافری هستیم. شرکت جهان کالا کارگو آماده ارائه خدمات جهت فریت بار به تمام نقاط جهان می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *