هزینه فریت بار

هزینه فریت بار


هزینه فریت بار یکی از معیار های مهم در انتخاب شرکت حمل و نقل مورد نظر برای انتقال وسایل ما به کشور های مقصد می‌باشد. بدون شک هرکسی که قصد مهاجرت و سفر به خارج از کشور را دارد باید به مسئله هزینه توجه داشته باشد و باید در این مورد به یکسری از نکات آگهی کامل داشته باشد این نکات را ما بطور کامل در ادامه توضیح می‌دهیم.

هزینه فریت بار به تمامی نقاط جهان براساس وزن صورت می‌گیرد:

وزن بار مینیمم : این وزن برای فریت بار می‌باشد که وزن بین یک کیلو گرم تا ۱۰ کیلوگرم می‌باشد و هزینه آن بستگی به کشوری که قصد دارید به آن سفر کنید بستگی دارد.( فریت بار به آمریکا، فریت بار به کانادا، فریت بار به استرالیا و غیره)

وزن بار نرمال : این وزن برای فریت بار از وزن ۱۰ کیلوگرم تا ۳۰ کیلوگرم می‌باشد و برای محاسبه هزینهِ آن نیز مانند وزن بار مینیمم براساس کشور که قصد سفر یا مهاجرت به آن را دارید محاسبه می‌گردد.

وزن بار ۴۵ کیلوگرم: این وزن برای فریت بارهایی می‌باشد که وزن آن بالای ۳۵ کیلوگرم می‌باشد کاربرد دارد که بصورت اتوماتیک ۴۵ کیوگرم برای آن در نظر گرفته می‌شود. پس در این حالت وزن ۴۵ کیلوگرم به صرفه تر می‌باشد.

وزن ۱۰۰ کیلو گرم : برای فریت بار به وزن ۱۰۰ تا ۳۰۰ کیلوگرم یک هزینه ثابت در نظر گرفته می‌شود.

وزن ۳۰۰ کیلوگرم : در مورد هزینه فریت بار ۳۰۰ کیلوگرم می‌توان گفت که هزینهِ آن از فریت‌های بارهای ۱۰۰ کیلوگرمی کمتر می‌باشد. این به آن معنا می‌باشد که با افزایش وزن بار، هزینهِ هر کیلو گرم از آن کاهش می‌یابد.

وزن بالای ۱۰۰۰ کیلوگرم: به این نوع بارها در اصطلاح فریت بار ، تناژ گفته می‌شود این نوع بارها به دلیل وزن بارِ زیاد بیشتر شامل لوازم منزل می‌باشند در این نوع بارها نیز با افزایش وزن ، هزینهِ هر کیلوگرم آن کاهش پیدا می‌کند.

بیشتر بخوانید : خدمات بسته بندی و حمل لوازم منزل

2 دیدگاه در “هزینه فریت بار

 1. رسول مرادی میگوید:

  سلام و وقت بخیر،

  سوالی داشتم در مورد ارسال لوازم منزل به آلمان (شهر ارلانگن ) ، من در حال حاضر آلمان هستم و می خواستم ببینم لوازم منزلم رو در (تهران) چطور می تونم به اینجا ارسال کنم و چه کارهایی باید انجام بشه و هزینه ارسال حدودا چقدر میشه.

  با تشکر

  • مدیریت میگوید:

   سلام…وقت بخیر

   با توجه به تشریحی بودن جواب سوال شما لطفا روی واتس اپ با شماره ۰۹۱۲۵۷۵۴۰۹۵ پیام بگذارید و در سریعترین زمان ممکن پاسخ رو دریافت کنید.
   با تشکر
   تبریزی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.