راهنمای قدم به قدم صادرات خرما

صادرات خرما جهان کالا

ایران با صادرات بیش از ۴۰۰ هزار تن خرما در سال، رتبه سوم صادرات خرما را در جهان دارد. ایران از نظر سطح زیر کشت خرما رتبه اول جهان را دارد و هر ساله با ورود به بازار سایر کشورها به مقدار زیاد از این محصول صادرات خرمای خود را افزایش می دهد.

بنابراین ایران، مضافتی، پیارم و غیره. این کشور با تولید خرمای باکیفیت صادراتی یکی از کشورهای مهم تولید کننده خرما به شمار می رود.صادرات به خارج از کشور بخصوص خرما  می تواند راه بسیار آسانی برای تجار ایرانی برای رسیدن به بازارهای جهانی باشد.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با صادرات خرما  می توانید با شماره تلفن های شرکت جهان کالا کارگو تماس بگیرید و مشاوره خوبی در این زمینه دریافت نمایید :

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۰

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۱

۰۲۱۴۴۶۶۶۹۳۱

۰۲۱۴۴۶۶۶۹۲۴ 

۰۲۱۵۱۰۰۵۲۴۸

۰۹۱۲۵۷۵۴۰۹۵

صادرات خرما، باید و نباید:

صادرات خرما، باید و نباید

فرآیند صادرات کالا مستلزم رعایت بسیاری از قوانین و اخذ مجوز می باشد که در این مقاله به معرفی آنها می پردازیم مانند مجوز صادرات خرما. صادرات کالا فرآیند پیچیده ای است که با دریافت سفارش خارجی یا نیاز به بازار خارجی آغاز می شود و با تحویل کالا در مقصد و پرداخت پول خاتمه می یابد.

انجام این کار به تجربه و دقت زیادی نیاز دارد که در صورت اشتباه می تواند صدمات زیادی را به همراه داشته باشد.اولین قدم برای شروع صادرات خرما، شناخت کامل بازار هدف است که یکی از مهم ترین بخش های این فرآیند است.

اطلاع از میزان صادرات به بازار هدف و حضور رقبا در این بازار و همچنین اطلاع از قیمت خرما در بازار هدف کمک زیادی به برنامه ریزی صادرات خرما می کند.بسته بندی و اطلاعات قیمت در بازار به ما کمک می کند تا واقعیت های بازار جدید را بشناسیم و محصولی مناسب برای بازار هدف تهیه کنیم.

راه های زیادی برای شناخت بازار هدف وجود دارد که رایج ترین آنها استفاده از شرکت های واسطه و جمع آوری اطلاعات از بازار هدف در این زمینه است. گاهی سفر به کشور مورد نظر و دیدن بازار به ما در شناخت فرهنگ، بازار و تعیین موقعیت های تجاری کمک زیادی می کند.

شناخت بازار صادرات خرما:

شناخت بازار صادرات خرما

پس از جمع آوری اطلاعات در مورد کشور و بازار هدف صادرات خرما، نوبت به جستجوی خریداران برای محصول خود و شروع مذاکره با مراکز خرید و توزیع خرما در کشور مورد نظر قبل از ارسال کالا می رسد. برای این کار می توانید از شرکت های واسطه بازاریابی بین المللی نیز بهره مند شوید.

سنت تجارت بین المللی برای هر محصول متفاوت است و ممکن است شرایط خاص خود را داشته باشد، به این معنی که قبل از عقد قرارداد خرید باید از شرایط فروش محصول خود اطمینان کامل داشته باشد.

مجوز صادرات خرما:

مجوز صادرات خرما

برای صادرات خرما باید کارت بازرگانی داشته باشید اما برای این کار می توانید از کارت بازرگانی دیگران نیز استفاده کنید. بسیاری از افراد و شرکت ها با داشتن کارت ویزیت این کار را برای شما انجام می دهند.

طبق قانون، تعرفه صادرات خرما صفر است و صادرکنندگان می توانند بدون پرداخت تعرفه، این محصول را به کشورهای دیگر صادر کنند، البته مرکز تنظیم بازار موظف است برای جلوگیری از گرانی، صادرات خرما را ممنوع و یا عوارض گمرکی تعیین کند. خرما از خیلی زیاد است.

خرما صادر می شود. ممنوعیت صادرات خرما و یا تعیین حقوق گمرکی معمولاً قبل از ماه مبارک رمضان که مصرف خرما در کشور بیشترین میزان مصرف را دارد، صورت می گیرد.

بیشتر بخوانید : صادرات خاویار با جهان کالا

رعایت قوانین کشور هدف در صادرات خرما:

رعایت قوانین کشور هدف در صادرات خرما

نکته بسیار مهم در صادرات خرما توجه به قوانین کشور مقصد و رعایت استانداردهای غذایی در آن کشور است. کشورهای اروپایی یکی از بازارهای مهم صادرات خرمای ایران هستند که سالانه مقادیر زیادی خرمای ایرانی مانند خرمای مضافتی، خرمای پیارم، خرمای کبکاب و خرمای زاهدی تولید می کنند.

قوانین اروپا در زمینه واردات مواد غذایی بسیار سخت گیرانه است و آزمایشات زیادی برای تعیین میزان سموم و کیفیت محصول قبل از ورود به این کشورها لازم است. قبل از ارسال محصول خود قوانین واردات کشور مقصد را به دقت بررسی کنید زیرا هزینه های مرجوعی و از بین بردن کالا در این مرحله بسیار بالاست.

نوع بسته بندی محصول در فروش آن بسیار موثر است، استفاده از بسته بندی مناسب برای صادرات خرما که می تواند تمایز بسیار واضحی را با سایر محصولات مشابه در عرصه رقابت بین المللی ایجاد کند، اهرمی بسیار قوی در بازاریابی محسوب می شود.

ضرورت بسته بندی در صادرات خرما از استفاده از این بسته بندی هم به عنوان یک بازوی قوی بازاریابی و هم به عنوان وسیله ای محافظتی برای محافظت بهتر از محصول درک می شود.

بسته بندی خرمای صادراتی:بسته بندی خرمای صادراتی

 

در دنیای رقابت محصولات غذایی در بازارهای جهانی، بسته بندی به عنوان رکن اصلی بازاریابی محسوب می شود که می تواند خریدار را مشتاق یا بی تفاوت به خرید محصول کند.

رقابت در این زمینه بسیار زیاد است و شرکت ها به طور مداوم بسته بندی محصولات خود را برای رقابت با سایرین بهبود می بخشند. محصول خرما نیز از این قاعده مستثنی نبوده و عرضه کنندگان به منظور دستیابی به فروش بالاتر به طور مداوم بسته بندی خرمای صادراتی را بهبود می بخشند.

بیشتر بخوانید : خدمات صادرات چای با جهان کالا

صادرکنندگان خرما:

صادرکنندگان خرما

استفاده گسترده از خرما در صنایع غذایی و مصرف این میوه در کشورهای مختلف، پتانسیل صادراتی کشورهای تولیدکننده خرما را بالا و صادرات این محصول را بسیار رونق داده است. صادرکنندگان خرما نیز مانند تولیدکنندگان نقش مهمی در این چرخه دارند و روند صادرات با همکاری آنها شکل می گیرد.

گران ترین خرمای صادراتی ایران:

گران ترین خرمای صادراتی ایران

ایران یکی از بزرگترین تولیدکنندگان خرما در جهان محسوب می شود و سالانه مقادیر زیادی خرما به کشورهای دیگر صادر می کند و در جنوب ایران کشت می شود. این خرما در استان های هرمزگان و جنوب فارس می روید و یکی از مرغوب ترین خرمای داخلی ایران است. خرمای مجلل و مضافتی را نیز می توان جزو گران ترین خرمای صادراتی ایران به حساب آورد.

فریت بار خرما:

فریت بار خرما

با کمک شرکت جهان کالا کارگو شما به راحتی میتوانید بار صادراتی خود را به صورت فریت بار به هر کشوری ارسال کنید. در واقع فریت بار خرما یکی از راحت ترین روش های صادرات خرما به کشور مقصد و وارد کننده است. با تماس با کارشناسان شرکت جهان کالا کارگو میتوانید با مشاوره رایگان درباره فریت بار خرما برای صادرات دریافت کنید.

 

شرکت جهان کالا کارگو یکی از شرکتهای پیشرو در زمینه ارائه خدمات فریت بار و ارسال بار به خارج از کشور است که می توانید تمام مراحل فریت بار از بسته بندی گرفته تا حمل بار به فرودگاه یا بندر و انجام تشریفات گمرکی و اخذ مجوزهای لازم برای فریت بار را به این شرکت بسپارید و خیالتان از بابت انجام تمام کارهای مربوط به ارسال بار و ترخیص کالا راحت باشد .

خدمات فریت بار و ارسال بار به خارج از کشور

شرکت جهان کالا کارگو:

شرکت جهان کالا کارگو یکی از بهترین شرکت های صادرات کالا به کشور های مختلف است. در این مقاله درباره نحوه صادرات خرما به خارج از کشور توضیح دادیم. اگر قصد صادرات خرما به خارج از کشور را دارید میتوانید به راحتی با کمک شرکت جهان کالا کارگو صادرات خود را شروع کنید و به آنچه میخواهید دست پیدا کنید.

خدمات شرکت جهان کالا کارگو در برگیرنده تمام نیازهای مشتریان از بسته بندی در مبداء ، بارنامه و ارسال بار هوایی توسط ایرلاین های معتبر دنیا ، تا ترخیص بار در گمرکات و تحویل در مقصد می ‌باشد . این شرکت با تمرکز بر حمل بار هوایی بین المللی قادر به خدمت رسانی و ارائه مشاوره رایگان در زمینه حمل بار زمینی نیز می ‌باشد.

شرکت جهان کالا کارگو

از جمله ویژگی های شرکت جهان کالا کارگو عبارتند از:

• حمل و نقل و اضافه بار در جهان کالا با بهترین بسته بندی برای جلو گیری از صدمات احتمالی انجام می شود
• جهان کالا کارگو در جهت مشتری مداری تا حد ممکن از هزینه های اضافی که بر دوش مشتری بوده کاسته است و هزینه ارسال بار منصفانه ای را اخذ مینماید
• امکان پیگیری آنلاین وضعیت بار و محموله بعد از ارسال بار به خارج از کشور
• جهان کالا کارگو طرف قرارداد با بیمه های مربوط به باربری میباشد از همین رو میتوانید با آرامش خاطر بار خود را به این شرکت بسپارید
• حمل و نقل و اضافه اثاثیه منزل و شخصی و مبلمان و لوازم منزل از طریق دریائی توسط کانتینر و کشتی از مرز خروجی بندرعباس به کلیه بنادر اروپایی ، آسیایی ، آفریقا ، استرالیا ، آمریکا و کانادا
• حمل و نقل و اضافه بار و لوازم منزل و شخصی و مبلمان و اثاثیه منزل از طریق هوایی (توسط خطوط هوایی داخلی وخارجی) به صورت خرده بار و چارتر از فرودگاه مهرآباد و فرودگاه امام خمینی به کلیه فرودگاه های کشورهای اروپایی ، آسیایی ، آمریکا و کانادا
• مشاوره و انجام کلیه تشریفات گمرکی در مبداء و مقصد و اخذ مجوزهای لازم برای حمل بار به خارج از کشور
• انجام کلیه امور بسته بندی در محل ، تخلیه و بار گیری و سایر خدمات جانبی مورد نیاز مشتری
• تعیین شرایط حمل و نقل و اضافه بار بصورت هوایی و دریایی اعلام نرخ کتبی خدمات

 

برای کسب اطلاعات بیشتر از قوانین و هزینه های مربوط به صادرات خرما به خارج از کشور، همین حالا با کارشناسان مجرب شرکت جهان کالا کارگو تماس بگیرید و اطلاعات دقیق و به روزی را در این زمینه دریافت کنید:

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۰

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۱

۰۲۱۴۴۶۶۶۹۳۱

۰۲۱۴۴۶۶۶۹۲۴ 

۰۲۱۵۱۰۰۵۲۴۸

۰۹۱۲۵۷۵۴۰۹۵

اگر مطلب را دوست داشتید امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × سه =

تماس سریع