بهترین خدمات صادرات خشکبار به آلمان با جهان کالا کارگو

صادرات خشکبار به آلمان با جهان کالا کارگو

ایران یکی از بزرگترین تولیدکنندگان پسته، انجیر خشک، خرما و کشمش در جهان است و با استفاده از ظرفیت تولید خود می‌تواند در صادرات میوه‌های خشک مانند پسته به آلمان با سایر کشورهای تولیدکننده رقابت کند.

راهنمای صادرات خشکبار به آلمان به شما کمک می کند تا بازار عظیم صادراتی به آلمان را بهتر بشناسید و فعالیت اقتصادی و صادراتی قوی تری داشته باشید.

خشکبار ایرانی یکی از محصولات پرفروش ایران در جهان است و ۵ درصد از کل صادرات مربوط به صادرات خشکبار است. بر اساس آمارهای موجود، صادرات خشکبار ایران از مرز دو میلیارد دلار در سال گذشته است.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با صادرات خشکبار به آلمان می توانید با شماره تلفن های شرکت جهان کالا کارگو تماس بگیرید و مشاوره خوبی در این زمینه دریافت نمایید :

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۰

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۱

۰۲۱۴۴۶۶۶۹۳۱

۰۲۱۴۴۶۶۶۹۲۴ 

۰۲۱۵۱۰۰۵۲۴۸

۰۹۱۲۵۷۵۴۰۹۵

 

آمار صادرات و مصرف خشکبار در آلمان:

آلمان بزرگترین بازار خشکبار جهان است. و بیش از ۴۰ درصد از کل واردات جهان را به خود اختصاص داده است. حجم واردات خشکبار به آلمان به طور پیوسته در حال افزایش است.

چشم انداز صادرات خشکبار در آلمان برای مدت طولانی مثبت بوده است و انتظار می رود در سال های آینده به طور فزاینده ای ادامه یابد.از سال ۲۰۱۲ واردات خشکبار از نظر مالی ۱۰ درصد افزایش یافته و در سال ۲۰۱۶ به ۱۱ میلیارد دلار رسیده است. در همین مدت واردات از آلمان سالانه ۵ درصد افزایش یافت و به ۲.۷ میلیون تن رسید.

طبقه بندی انواع محصولات در صادرات خشکبار به آلمان:

خشکبار و آجیل خوراکی دو گروه محصول مختلف هستند که معمولاً توسط شرکت های تجاری در تجارت بین المللی خرید و فروش می شوند. دلیل این امر این است که ماندگاری بیشتر و شرایط نگهداری راحت تری نسبت به میوه ها و سبزیجات تازه دارند. آجیل خوراکی و میوه های خشک بیشتر به عنوان ماده اولیه در میان وعده ها یا نانوایی ها یا قنادی ها استفاده می شود.

آجیل، هسته میوه است که معمولاً از یک پوسته سخت و یک دانه خوراکی تشکیل شده است. اما به طور کلی به طیف گسترده ای از دانه های خشک آجیل نیز گفته می شود و شامل تعدادی دانه (مثلا بادام) است که پوسته سختی ندارند.

خشکبار میوه ای است که در طی فرآیندی مقدار زیادی آب از آن خارج شده است. این کار یا به صورت طبیعی، با تمیز کردن و یا با استفاده از خشک کن های مخصوص یا کم آب انجام می شود.

بسته بندی خشکبار در آلمان:

سهم بالای واردات و وجود بازارهای بزرگ مانند هلند، آلمان، فرانسه و انگلیس، زمینه توسعه کشورهای صادرکننده را فراهم می کند. هلند، آلمان، انگلستان و فرانسه فرصت هایی را برای صادرات خشکبار ارائه کردند. در حالی که بریتانیا بزرگترین واردکننده فندق است، آلمان بزرگترین واردکننده خشکبار است.

علاوه بر این بازارهای عمده، می توانید فرصت هایی برای واردات خشکبار برای صادرات در بازارهای رو به رشد آلمانی مرکزی بیابید. بسته بندی میوه ها در آلمان به دلیل وجود ساختارهای صنعتی بسیار قوی که از هدر رفت منابع زیاد جلوگیری می کند و باعث ماندگاری بسیار بالای محصولات می شود بسیار پیشرفته است.

هلند به عنوان یکی از کشورهای پیشرو در بسته بندی میوه در آلمان، یکی از بزرگترین صادرکنندگان میوه در آلمان است و با روش های بهینه موفق شده است بخش قابل توجهی از تولید ناخالص ملی خود را از این منطقه به دست آورد.

بسیاری از انواع آجیل و خشکبار به صورت عمده به آلمان وارد می شود و پس از طی مراحل قانونی و بهداشتی به کارخانه های فرآوری و سورت ارسال می شود. در آلمان میوه های خشک را در کارخانه های مواد غذایی بسته بندی و سپس به بازار عرضه می کنند.

استفاده از بسته بندی های جذاب در کنار روش های نوین فرآوری، جدای از رعایت تمامی اصول و قوانین بازار آلمان، رقابت سایر کشورها در آلمان را با مشکل مواجه کرده است.

قوانین صادرات خشکبار به آلمان:

• صدور گواهینامه ایمنی مواد غذایی یک درخواست رایج توسط اتحادیه اروپا است. رایج ترین گواهینامه ها BRC/FSSC22000/IFS هستند.
• گواهینامه های محصولات ارگانیک و حفاظت از محیط زیست از جمله گواهی هایی است که محبوبیت آنها در حال افزایش است. گواهی IFOAM ممکن است برای محصولات ارگانیک در نظر گرفته شود.
• محصولات ارگانیک را می توان به راحتی از کشورهای صادرکننده صادر کرد که قوانین تولید و کنترل محصولات ارگانیک معادل کشورآلمان را داشته باشند.
• کشورهای واردکننده می توانند برای محصولات ارگانیک خود گواهینامه را از نهادهای خصوصی مستقل مورد تایید آلمان دریافت و صادر کنند.

مراحل صادرات میوه خشک به آلمان:

مراحل صادرات میوه خشک به آلمان

پسته، کشمش، انجیر و خرما ،  از عمده محصولات صادراتی خشکبار هستند. بهترین بازار صادرات خشکبار آلمان است و ۴۰ درصد صادرات جهان به این منطقه انجام می شود. صادرات برنج  و صادرات  زعفران نیز به این کشور صادر میشود .

میوه خشک ایرانی به دلیل کیفیت و تنوع بالا در بین کشورهای اروپایی محبوبیت بیشتری دارد. صادرکنندگان ایرانی میوه خشک را به صورت عمده به کشورهای اروپایی می فرستند تا سود بیشتری کسب کنند. در این مقاله مراحل صادرات خشکبار و صادرات خشکبار را به شما معرفی می کنیم.

امروزه یکی از مهم ترین برنامه های صادراتی کشور، صادرات خشکبار است و تلاش می کنند صادرات روغن را کاهش دهند و از دیگر محصولات کشور استفاده کنند که یکی از آنها صادرات خشکبار است.

ایران به دلیل فراوانی و تنوع محصولات کشاورزی از تنوع زیادی در زمینه خشکبار برخوردار است. از سوی دیگر باید در مراحل صادرات خشکبار نیروی انسانی زیادی به کار گرفته شود که این خود نوعی اشتغال زایی است.

بیشتر بخوانید : خدمات فریت بار

شرکت جهان کالا کارگو:

شرکت جهان کالا کارگو

خدمات شرکت جهان کالا کارگو در برگیرنده تمام نیازهای مشتریان از بسته بندی در مبداء ، بارنامه و ارسال بار هوایی توسط ایرلاین های معتبر دنیا ، تا ترخیص بار در گمرکات و تحویل در مقصد می ‌باشد . این شرکت با تمرکز بر حمل بار هوایی بین المللی قادر به خدمت رسانی و ارائه مشاوره رایگان در زمینه حمل بار زمینی نیز می ‌باشد.

از جمله ویژگی های شرکت جهان کالا کارگو عبارتند از:

• حمل و نقل و اضافه بار در جهان کالا با بهترین بسته بندی برای جلو گیری از صدمات احتمالی انجام می شود
جهان کالا کارگو در جهت مشتری مداری تا حد ممکن از هزینه های اضافی که بر دوش مشتری بوده کاسته است و هزینه ارسال بار منصفانه ای را اخذ مینماید
• امکان پیگیری آنلاین وضعیت بار و محموله بعد از ارسال بار به آلمان 
جهان کالا کارگو طرف قرارداد با بیمه های مربوط به باربری میباشد از همین رو میتوانید با آرامش خاطر بار خود را به این شرکت بسپارید
• حمل و نقل و اضافه اثاثیه منزل و شخصی و مبلمان و لوازم منزل از طریق دریائی توسط کانتینر و کشتی از مرز خروجی بندرعباس به کلیه بنادر آلمانیی ، آسیایی ، آفریقا ، استرالیا ، آمریکا و کانادا
• حمل و نقل و اضافه بار و لوازم منزل و شخصی و مبلمان و اثاثیه منزل از طریق هوایی (توسط خطوط هوایی داخلی وخارجی) به صورت خرده بار و چارتر از فرودگاه مهرآباد و فرودگاه امام خمینی به کلیه فرودگاه های کشورهای آلمانیی ، آسیایی ، آمریکا و کانادا
• مشاوره و انجام کلیه تشریفات گمرکی در مبداء و مقصد و اخذ مجوزهای لازم برای حمل بار به خارج از کشور
• انجام کلیه امور بسته بندی در محل ، تخلیه و بار گیری و سایر خدمات جانبی مورد نیاز مشتری
• تعیین شرایط حمل و نقل و اضافه بار بصورت هوایی و دریایی اعلام نرخ کتبی خدمات

 

برای کسب اطلاعات بیشتر از قوانین و هزینه های مربوط به صادرات خشکبار به آلمان، همین حالا با کارشناسان مجرب شرکت جهان کالا کارگو تماس بگیرید و اطلاعات دقیق و به روزی را در این زمینه دریافت کنید:

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۰

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۱

۰۲۱۴۴۶۶۶۹۳۱

۰۲۱۴۴۶۶۶۹۲۴ 

۰۲۱۵۱۰۰۵۲۴۸

۰۹۱۲۵۷۵۴۰۹۵

بیشتر بخوانید : اثاث کشی به آلمان 

اگر مطلب را دوست داشتید امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − شانزده =