۰ تا ۱۰۰صادرات خشکبار به عمان را به جهان کالا بسپارید:

صادرات خشکبار به عمان

صادرات خشکبار به عمان یکی از سودآورترین حوزه های تجاری برای تجار ایرانی است. زیرا این کشور روابط سیاسی خوب و پتانسیل تجاری بسیار خوبی با سایر دولت ها دارد. صادرات یکی از مهم ترین و تاثیرگذارترین موارد در اقتصاد هر کشور از جمله ایران است.

عمان همسایه جنوبی ایران است که روابط سیاسی بسیار خوبی با سایر دولت های جهان دارد. این کشور اغلب با نام سلطان قابوس شناخته می شود و از آن به عنوان میانجی در مناقشات سیاسی و بین المللی یاد می شود.

بنابراین می تواند نقطه تجاری بسیار مناسبی برای تجار ایرانی باشد. اما نکته مهم در صادرات، شناخت نیازها، مولفه های فرهنگی و اجتماعی کشور هدف است. از این رو در این مقاله به بررسی کشور عمان و صادرات آن از بوشهر، جاسک و بندرعباس به عمان می پردازیم.

بیشتر بخوانید : صادرات به خارج از کشور

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با صادرات خشکبار به عمان می توانید با شماره تلفن های شرکت جهان کالا کارگو تماس بگیرید و مشاوره خوبی در این زمینه دریافت نمایید :

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۰

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۱

۰۲۱۴۴۶۶۶۹۳۱

۰۲۱۴۴۶۶۶۹۲۴ 

۰۲۱۵۱۰۰۵۲۴۸

۰۹۱۲۵۷۵۴۰۹۵

 

آشنایی با عمان:

عمان کشوری عرب زبان است که تقریباً ۶۶ درصد جمعیت آن مرد هستند. بیشتر آنها پیرو دین مبین اسلام (آبازیا) هستند. اما در میان آنها اهل سنت و بودایی نیز هستند. مسقط، صحار، تایر و صلاله از شهرهای مهم این کشور به شمار می روند. عربی و انگلیسی زبان های رسمی عمان هستند. این کشور از نظر جغرافیایی (استراتژیک) در بهترین نقطه جهان قرار دارد.
وضعیت تجارت ایران و عمان

عمده کالاهایی که عموماً از ایران به عمان صادر می شود فلزات تمام شده یا نیمه ساخته، گاز مایع، محصولات پتروشیمی، مصالح ساختمانی، میوه و سبزیجات و حیوانات زنده است. از سوی دیگر واردات از این کشور شامل خودرو و تجهیزات مربوطه، ماشین آلات، گازهای صنعتی و خوراک دام است.

در سال ۲۰۱۶ سود ایران از تجارت با عمان ۳۳۵ میلیون دلار بوده است. در سال ۲۰۱۷ میزان صادرات با افزایش ۵۱ درصدی به ۱.۲ میلیارد دلار رسید. امسال جاسک، بندرعباس، بوشهر و… به طوری که عمان رتبه دهم را در بین کشورهای صادراتی ایران به خود اختصاص داد. در بین کشورهای واردکننده رتبه شانزدهم را به خود اختصاص داد.

صادرات خشکبار به عمان:

صادرات خشکبار به کشورعمان

همانطور که می دانید ایران یکی از کشورهای پیشرو در تولید میوه های خشک مانند گردو، پسته و بادام است و سالانه حجم قابل توجهی از این محصولات را به کشورهای خارجی صادر می کند. صادرات خشکبار خرید خشکبار ایرانی توسط بازرگانان عمانی تقاضای زیادی دارد و در کنار صادرات بادام زمینی و زعفران به عمان یکی از مهمترین حوزه های تجاری ایران و کشورهای عمان به شمار می رود. مزیت تجاری صادرات ایران به عمان به ویژه صادرات میوه و خشکبار به عمان نسبت به سایر کشورها، نزدیکی جغرافیایی ایران و عمان و همچنین دسترسی بیشتر هر دو کشور به مسیرهای دریایی و کشتیرانی است. همکاری دوجانبه

بیشتر بخوانید:  صادرات زعفران به عمان

بندر صادراتی به عمان:

بهترین بندر صادراتی و وارداتی ایران به عمان را می توان بندر جاسک و بندرعباس نامید. این دو بندر ایرانی به دلیل مجاورت با بندر خصب در استان مسندم عمان بهترین بنادر صادراتی به عمان محسوب می شوند. کالاهایی که با لنج یا کشتی های باری به بندر خسب منتقل می شوند، با کامیون از خسب به مسقط، پایتخت عمان حمل می شوند.

شرکت جهان کالا کارگو:

خدمات شرکت جهان کالا کارگو در برگیرنده تمام نیازهای مشتریان از بسته بندی در مبداء ، بارنامه و ارسال بار هوایی توسط ایرلاین های معتبر دنیا ، تا ترخیص بار در گمرکات و تحویل در مقصد می ‌باشد . این شرکت با تمرکز بر حمل بار هوایی بین المللی قادر به خدمت رسانی و ارائه مشاوره رایگان در زمینه حمل بار زمینی نیز می ‌باشد.

از جمله ویژگی های شرکت جهان کالا کارگو عبارتند از:

• حمل و نقل و اضافه بار در جهان کالا با بهترین بسته بندی برای جلو گیری از صدمات احتمالی انجام می شود
• جهان کالا کارگو در جهت مشتری مداری تا حد ممکن از هزینه های اضافی که بر دوش مشتری بوده کاسته است و هزینه ارسال بار منصفانه ای را اخذ مینماید
• امکان پیگیری آنلاین وضعیت بار و محموله بعد از ارسال بار به خارج از کشور
• جهان کالا کارگو طرف قرارداد با بیمه های مربوط به باربری میباشد از همین رو میتوانید با آرامش خاطر بار خود را به این شرکت بسپارید
• حمل و نقل و اضافه اثاثیه منزل و شخصی و مبلمان و لوازم منزل از طریق دریائی توسط کانتینر و کشتی از مرز خروجی بندرعباس به کلیه بنادر آلمانیی ، آسیایی ، آفریقا ، استرالیا ، آمریکا و کانادا
• حمل و نقل و اضافه بار و لوازم منزل و شخصی و مبلمان و اثاثیه منزل از طریق هوایی (توسط خطوط هوایی داخلی وخارجی) به صورت خرده بار و چارتر از فرودگاه مهرآباد و فرودگاه امام خمینی به کلیه فرودگاه های کشورهای آلمانیی ، آسیایی ، آمریکا و کانادا
• مشاوره و انجام کلیه تشریفات گمرکی در مبداء و مقصد و اخذ مجوزهای لازم برای حمل بار به خارج از کشور
• انجام کلیه امور بسته بندی در محل ، تخلیه و بار گیری و سایر خدمات جانبی مورد نیاز مشتری
• تعیین شرایط حمل و نقل و اضافه بار بصورت هوایی و دریایی اعلام نرخ کتبی خدمات

بیشتر خوانید : فریت بار عمان

برای کسب اطلاعات بیشتر از قوانین و هزینه های مربوط به صادرات خشکبار به عمان، همین حالا با کارشناسان مجرب شرکت جهان کالا کارگو تماس بگیرید و اطلاعات دقیق و به روزی را در این زمینه دریافت کنید:

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۰

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۱

۰۲۱۴۴۶۶۶۹۳۱

۰۲۱۴۴۶۶۶۹۲۴ 

۰۲۱۵۱۰۰۵۲۴۸

۰۹۱۲۵۷۵۴۰۹۵

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.