راهنمای جامع صادرات پوست پسته با جهان کالا کارگو

صادرات پوست پسته با جهان کالا کارگو

اگر امروز به تاریخ بسیاری از کشورهای توسعه یافته نگاه کنید، می بینید که یکی از ارکان اقتصاد قوی آنها، بخش کشاورزی است. امروزه تامین نیازهای غذایی مردم به عنوان یک موضوع بسیار مهم در دنیا پذیرفته شده است. به همین دلیل رقابت در صادرات محصولات کشاورزی و دامی به همین میزان افزایش یافته است.

پوست پسته یکی از محصولات ارزی و صادراتی بسیار مهم ایران است. آجیل ایرانی به دلیل اندازه مناسب، طعم منحصر به فرد و کیفیت بالا در بسیاری از کشورهای جهان محبوبیت دارد و هر ساله توسط مشتریان خصوصی خریداری می شود. با ما همراه باشید تا در ادامه این مقاله با نحوه صادرات پوست پسته و مراحل این تجارت سودآور آشنا شوید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با می توانید با شماره تلفن های شرکت جهان کالا کارگو تماس بگیرید و مشاوره خوبی در این زمینه دریافت نمایید :

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۰

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۱

۰۲۱۴۴۶۶۶۹۳۱

۰۲۱۴۴۶۶۶۹۲۴ 

۰۲۱۵۱۰۰۵۲۴۸

۰۹۱۲۵۷۵۴۰۹۵

به طور خلاصه چگونه از صفر تا صد پوست پسته صادر کنیم؟

• عرضه محصول:

 

اخذ گواهی سلامت پوست پسته در گمرک

همیشه قبل از هر کاری بخوانید و یاد بگیرید. این مرحله را می توان یکی از مراحل اصلی صادرات پوست پسته دانست. زیرا انجام این کار پایه و اساس مراحل دیگر را می گذارد. برای داشتن یک کسب و کار موفق، حتما در مورد موضوعاتی مانند نحوه یافتن مشتری در خارج از کشور، نوع محصول پوست پسته مورد نظر، استانداردها و تاییدیه های بهداشتی و غذایی که می پذیرند و شرایط گمرکی کشور مقصد تحقیق کنید.

به عنوان مثال برخی از کشورهای اروپایی قوانین سختگیرانه ای در مورد میزان آفلاتوکسین موجود در پوست پسته دارند یا برخی کشورها ترجیح می دهند پوست پسته فرآوری شده را به جای خام بخرند. اگر به اندازه کافی مطالعه و تحقیق کنید، می توانید مطمئن باشید که بهترین پوست پسته را به مشتریان خود می فروشید.

بیشتر بخوتنید: صادرات به خارج از کشور

  • بسته بندی محصول:

پس از تحقیق و انتخاب بهترین محصول برای خریداران، نوبت به بسته بندی می رسد. بسته بندی مناسب می تواند ضمن حفظ کیفیت و ماندگاری محصول، مشتریان بیشتری را جذب کند و اعتبار تولید کننده و صادرکننده را افزایش دهد.

این نکته را نباید فراموش کرد که کیفیت و زیبایی بسته بندی و همچنین نوع پوست پسته، مشخصات تولید، شرکت سازنده، شرکت صادرکننده، شرکت واردکننده و غیره. همچنین باید به درج اطلاعات نیز توجه شود. .

  • اخذ اسناد استاندارد پوست پسته برای صادرات:

یکی از مهم ترین و زمان برترین مراحل صادرات پوست پسته اخذ گواهی بهداشتی و بهداشتی است. در این مرحله استانداردهای محصول شما باید مورد تایید اداره استاندارد کشور باشد و همچنین باید تمامی تاییدیه های بهداشتی و بهداشتی کشوری که به آن می رود را دریافت کند.گواهی های مورد نیاز در این مرحله ممکن است بسته به کشور مقصد متفاوت باشد.

به عنوان مثال برای صادرات پوست پسته به کشورهای اروپایی انجام کلیه آزمایشات، اخذ کلیه گواهی های بهداشتی و بهداشتی مواد غذایی ضروری است. در برخی موارد، محصول شما حتی ممکن است مجبور به دریافت تاییدیه غذا و دارو از کشور مقصد باشد. توجه داشته باشید که این مرحله قبل از ورود محموله به گمرک انجام می شود.

  • ارائه محصول پوست پسته به گمرک:

پس از انجام تمامی تست ها و دریافت تاییدیه ها، در نهایت محصول شما وارد گمرک (در مناطق محل تولید محصول) می شود. در این مرحله می توانید مدارک مربوطه مانند اظهارنامه نوع، مشخصات، وزن و فاکتور محصول را تکمیل کنید.

  • اخذ گواهی سلامت پوست پسته در گمرک:

اخذ گواهی سلامت پوست پسته در گمرک

 

محصولات عمده و محصولاتی که فاقد برند یا برند شرکت صادرکننده هستند، ثبت نشده و دارای استانداردهای لازم نیستند. نمونه برداری می شود، آزمایش های متعددی انجام می شود، گواهی های بهداشتی لازم اخذ می شود و سپس گواهی ترخیص کالا از گمرک اخذ می شود.

  • تحویل پوست پسته صادراتی به شرکت های حمل و نقل:

برای صادرات پوست پسته پس از عبور از مرحله گمرک باید بارنامه صادر شود. خوشبختانه سختی این مرحله نسبت به سایر مراحل کمتر است. زیرا شرکت های صادرکننده طی قراردادی که با شرکت های کشتیرانی بسته اند گام به گام نحوه صادرات پوست پسته را گزارش می دهند و شرکت های کشتیرانی نیز مراحل کار را به مشتریان خود اطلاع می دهند.

یکی از مهمترین وظایف شرکت های حمل و نقل در صادرات پوست پسته کانتینری، واگن، کامیون و … می باشد. برای بررسی و اطمینان از تمیز و ضد عفونی بودن اقلام. معمولاً برای صادرات پوست پسته نیازی به ظروف یخچالی نیست.

بسته بندی و برچسب گذاری پوست پسته صادراتی:

یکی از مهمترین اقداماتی که برای فروش بالا و افزایش اطمینان و محبوبیت در بازار باید برداشته شود؛ بسته بندی و برچسب گذاری استاندارد و خوب است. این به شما کمک می کند تا به نکات زیر برای برچسب گذاری و بسته بندی استاندارد توجه کنید:

• نام محصول (پوست پسته، مغز پسته، پسته و …) در برچسب درج شود.

• برچسب بسته بندی فله باید حاوی نام و آدرس سازنده، بسته بندی، توزیع کننده یا وارد کننده باشد.

• برای اینکه روی بافت و کیفیت محصول (به دلیل روغن زیاد موجود در پوست پسته) تأثیر منفی نگذارد، دستورالعمل نگهداری و حمل بر روی بسته بندی فله درج شود.

• برای اینکه با مشکلاتی از جمله آلودگی محصول به آفلاتوکسین مواجه نشوید، بهتر است اطلاعاتی مانند محل باغ، تاریخ برداشت و نام تولیدکننده روی بسته بندی فله درج شود.

• اطلاعاتی مانند نام و آدرس سازنده، بسته بندی، توزیع کننده یا واردکننده را می توان با یک علامت شناسایی خاص جایگزین کرد.

• استفاده از کاغذ یا تمبر با مشخصات تجاری بر روی محصول مجاز است. مشروط بر اینکه از چسب یا جوهر تایید شده و غیر سمی هنگام چاپ یا برچسب زدن استفاده شود.

• طبق قوانین اتحادیه اروپا، در برچسب گذاری و بسته بندی خرده پوست پسته، مواردی مانند خوانایی متن روی بسته (حداقل اندازه فونت برای نوشتن اطلاعات)، برچسب روی برچسب پوست پسته باید رعایت شود. توضیحات آلرژن های موجود در محصول.

رنگ پوست پسته صادراتی:

رنگ پوست پسته صادراتی

 

 

رنگ پوست پسته رنگ طبیعی استخوانی پسته خام است و بسته به نوع پوست پسته و نحوه عمل آوری آن می تواند از شیری تا کرم تیره متغیر باشد.در انواع پوست پسته دراز، به طور معمول لکه های دودی رنگی و رگه هایی در انتهای پوسته بیرونی مشاهده می شود.

رنگ پوست پسته فرآوری شده (برشته کردن و …) بسته به نوع فرآیند ممکن است متفاوت باشد.بد رنگ بودن پوست پسته در یک چهارم کل سطح و یا نیمی از سطح یک طرف آن به دلیل شرایط نامساعد فرآوری رنگ طبیعی پوست پسته دیده نمی شود.

مقدار بد رنگ قابل قبول در استاندارد پوست پسته بسته به نوع آن ممکن است متفاوت باشد. اما به طور کلی برای پوست پسته ممتاز می تواند حداکثر ۲ درصد کل پوست پسته باشد.

شرکت جهان کالا کارگو یکی از شرکتهای پیشرو در زمینه ارائه خدمات فریت بار و ارسال بار به خارج از کشور است که می توانید تمام مراحل فریت بار از بسته بندی گرفته تا حمل بار به فرودگاه یا بندر و انجام تشریفات گمرکی و اخذ مجوزهای لازم برای فریت بار را به این شرکت بسپارید و خیالتان از بابت انجام تمام کارهای مربوط به ارسال بار و ترخیص کالا راحت باشد .

 

فریت بار پوست پسته صادراتی:

 

فریت بار پوست پسته صادراتی

با کمک شرکت جهان کالا کارگو شما به راحتی میتوانید بار صادراتی خود را به صورت فریت بار به هر کشوری ارسال کنید. در واقع فریت بار پوست پسته یکی از راحت ترین روش های صادرات پسته به کشور مقصد و وارد کننده است. با تماس با کارشناسان شرکت جهان کالا کارگو میتوانید با مشاوره رایگان درباره فریت بار پوست پسته برای صادرات دریافت کنید.

شرکت جهان کالا کارگو:

شرکت جهان کالا کارگو یکی از بهترین شرکت های صادرات کالا به کشور های مختلف است. در این مقاله درباره نحوه صادرات پوست پسته  توضیح دادیم. اگر قصد صادرات  پوست پسته را دارید میتوانید به راحتی با کمک شرکت جهان کالا کارگو صادرات خود را شروع کنید و به آنچه میخواهید دست پیدا کنید.

خدمات شرکت جهان کالا کارگو در برگیرنده تمام نیازهای مشتریان از بسته بندی در مبداء ، بارنامه و ارسال بار هوایی توسط ایرلاین های معتبر دنیا ، تا ترخیص بار در گمرکات و تحویل در مقصد می ‌باشد . این شرکت با تمرکز بر حمل بار هوایی بین المللی قادر به خدمت رسانی و ارائه مشاوره رایگان در زمینه حمل بار زمینی نیز می ‌باشد.

شرکت جهان کالا کارگو

 ویژگی های شرکت جهان کالا کارگو عبارتند از:

• حمل و نقل و اضافه بار در جهان کالا با بهترین بسته بندی برای جلو گیری از صدمات احتمالی انجام می شود

• جهان کالا کارگو در جهت مشتری مداری تا حد ممکن از هزینه های اضافی که بر دوش مشتری بوده کاسته است و هزینه ارسال بار منصفانه ای را اخذ مینماید

• امکان پیگیری آنلاین وضعیت بار و محموله بعد از ارسال بار به خارج از کشور

• جهان کالا کارگو طرف قرارداد با بیمه های مربوط به باربری میباشد از همین رو میتوانید با آرامش خاطر بار خود را به این شرکت بسپارید

• حمل و نقل و اضافه اثاثیه منزل و شخصی و مبلمان و لوازم منزل از طریق دریائی توسط کانتینر و کشتی از مرز خروجی بندرعباس به کلیه بنادر اروپایی ، آسیایی ، آفریقا ، استرالیا ، آمریکا و کانادا

• حمل و نقل و اضافه بار و لوازم منزل و شخصی و مبلمان و اثاثیه منزل از طریق هوایی (توسط خطوط هوایی داخلی وخارجی) به صورت خرده بار و چارتر از فرودگاه مهرآباد و فرودگاه امام خمینی به کلیه فرودگاه های کشورهای اروپایی ، آسیایی ، آمریکا و کانادا

• مشاوره و انجام کلیه تشریفات گمرکی در مبداء و مقصد و اخذ مجوزهای لازم برای حمل بار به خارج از کشور

• انجام کلیه امور بسته بندی در محل ، تخلیه و بار گیری و سایر خدمات جانبی مورد نیاز مشتری

• تعیین شرایط حمل و نقل و اضافه بار بصورت هوایی و دریایی اعلام نرخ کتبی خدمات

برای کسب اطلاعات بیشتر از قوانین و هزینه های مربوط به صادرات پوست پسته ، همین حالا با کارشناسان مجرب شرکت جهان کالا کارگو تماس بگیرید و اطلاعات دقیق و به روزی را در این زمینه دریافت کنید:

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۰

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۱

۰۲۱۴۴۶۶۶۹۳۱

۰۲۱۴۴۶۶۶۹۲۴ 

۰۲۱۵۱۰۰۵۲۴۸

۰۹۱۲۵۷۵۴۰۹۵

اگر مطلب را دوست داشتید امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + بیست =

تماس سریع