آیا از نحوه صادرات زعفران به آلمان در سال ۲۰۲۳ خبر دارید؟

صادرات زعفران به آلمان

مشتریان زیادی به ما مراجعه می کنند و نحوه ارسال یا صادرات زعفران به آلمان را می پرسند. اگر تا به حال به صادرات زعفران ایرانی به آلمان فکر کرده اید، ادامه این مقاله را از دست ندهید.

آیا از بازار صادرات زعفران به آلمان خبر داری؟

آلمان در بازار صادرات قوی است و کارخانه های زیادی دارد و مشاغل زیادی دارد. این کشور صنعتی بیشتر واردکننده محصولات غذایی است و صادرکننده عمده زعفران ایران به آلمان است.

جمعیت بالای آلمان و حضور در هاب ترانزیتی اروپا فرصتی بسیار بی نظیر برای تجارت زعفران ایران است.آلمان دارای وسایل حمل و نقل بسیار با کیفیت و کارآمد برای تجارت زعفران در سراسر اروپا از جمله جاده، هوایی و ریلی و حتی حمل و نقل است.

چگونه زعفران ایران را به آلمان صادر کنیم؟

صادرات زعفران به آلمان، قلب تپنده این صنعت در اروپا و سراسر جهان، به دلیل گرانی زعفران و مواد غذایی در این کشور، موقعیتی هیجان انگیز برای تجارت ایران است. آلمان به دلیل موقعیت استراتژیک و سیستم حمل و نقل بسیار کارآمد یکی از مهمترین مقاصد تجاری زعفران ایرانی است.

لمان کشوری است که در مرکز اروپا با جمعیتی نزدیک به هشتاد میلیون نفر واقع شده و پایتخت آن برلین است. این کشور با کشورهای زیادی مانند فرانسه، هلند، دانمارک، بلژیک و اتریش هم مرز است و به عنوان یکی از بنیانگذاران اتحادیه اروپا شناخته می شود، آلمانی ها بسیار حساس، قدرت طلب، حساس، وقت شناس و حسابگر هستند. آنها در گفتار خود بسیار سرسخت هستند.

یستر بدانید :  فریت بار به آلمان

مصرف زعفران در آلمان چقدر است؟

زعفران ایران و بسیاری از فرآورده های آن جایگاه ویژه ای در بین کشورهای اروپایی دارد. زعفران ایرانی ادویه اصلی غذاهای کریسمس در برخی مناطق است. زعفران و عصاره های آن به اشکال مختلف در سبد مصرف اروپایی ها و آلمانی ها قرار دارد.

زعفران ایرانی یک ادویه بسیار مرغوب است که در بین اروپایی ها جا خوش کرده است و شرکت های زیادی در اروپا وجود دارند که زعفران ایرانی را به صورت عمده عرضه می کنند. آنها محصولاتی مناسب برای بازار می سازند و با قیمت های باورنکردنی برای فروش عرضه می کنند.

 آیا از قیمت زعفران در آلمان اطلاع داری ؟

اگر کمی از حمل زعفران به آلمان اطلاع دارید، باید بدانید که معمولا از زعفران سوپر ناگین برای صادرات زعفران به آلمان استفاده می کنند. زعفران سوپرننجین به دلیل کیفیت و رنگ بالا در خارج از کشور طرفداران بیشتری دارد.

قیمت این نوع زعفران معمولا بالای ۳۹ میلیون تومان است. البته ممکن است با خواندن این مقاله این قیمت تغییر کرده باشد. بنابراین بهتر است صفحه قیمت های عمده زعفران را بررسی کنید. اگر قصد خرید تکه های زعفران در آلمان را دارید، قیمت گرمی زعفران فوق گرانبها حدود ۴۵ هزار قسم است.

 آیا از قیمت زعفران در آلمان اطلاع داری ؟

صادرات زعفران به اروپا چگونه انجام میشود؟

برای صادرات زعفران به اروپا و به ویژه آلمان باید شرایط و شرایط خاصی به شدت رعایت شود. بسته بندی محصولات صادراتی یک کار بسیار جدی و مهم است. مدارک و استانداردهای لازم مانند مونتاژ لیبل و گواهی سلامت، گواهی گیاه، CE (نشان دهنده مطابقت محصول با مقررات و مشخصات تعریف شده در اروپا) و برخی مدارک دیگر باید تهیه شود. در مورد آلمان، کالاهای کمتر از دو هزار DM ممکن است از طریق پست ارسال شوند.

بهتر است این کار را به روشی سازگار با محیط زیست انجام دهید تا برای بسته بندی محصول مشکلی نداشته باشید. با اعمال تعرفه گمرکی بر محصولات کشاورزی وارداتی به کشورهای اروپایی، کالاهای داخلی این اتحادیه که با قیمت های بالاتری توزیع می شد، قابل رقابت با کالاهای خارجی شد.

و در مورد ایران نیز صادرات زعفران ایران به آلمان هیچ گونه عارضه ای نداشته و در حال حاضر نیز ندارد که در نظر گرفتن پنج درصد از عوارض بسته بندی بیش از ۳۰ گرم زعفران در سال های گذشته است.

بیشتر بخوانید : شرایط و نحوه صادرات زعفران به اروپا 

چگونه زعفران ایرانی صادر کنیم؟

شبکه های زیادی برای صادرات دارید که هر کدام ویژگی ها، معایب و مشکلات خاص خود را دارند. شما باید مجوزهای دائماً در حال تغییر را بدست آورید و بازار هدف خود را تحقیق کنید. همانطور که متوجه شدید صادرات زعفران به آلمان ممکن است آسان نباشد و مشکلاتی برای شما پیش بیاید.

اما روش دیگر برای صادرات زعفران به آلمان استفاده از شرکت های حمل و نقل کالاست. شرکت جهان کالا کارگو با خدمات ارسال بار و کالا، همچنین خدمات صادرات کالا به کشور های دیگر را دارد. یکی از این کشور ها آلمان است.

بیشتر بدانید : صادرات زعفران به کانادا 

شما می توانید از محموله هوایی برای حمل بار و حتی محموله های کوچک در حالت بار و صادرات استفاده کنید. خدمات شرکت جهان کالا کارگو در برگیرنده تمام نیازهای مشتریان از بسته بندی در مبداء ، بارنامه و ارسال بار هوایی توسط ایرلاین های معتبر دنیا ، تا ترخیص بار در گمرکات و تحویل در مقصد می ‌باشد . این شرکت با تمرکز بر حمل بار هوایی بین المللی قادر به خدمت رسانی و ارائه مشاوره رایگان در زمینه حمل بار زمینی نیز می ‌باشد.

 از روابط ایران و آلمان خبر داری ؟

تاریخچه روابط ایران و آلمان در جغرافیاهای مختلف به پانصد سال می رسد و دو کشور همواره در ارتباط بوده اند. اتاق بازرگانی ایران و آلمان یکی از بزرگترین همکاری ها با بیش از دو هزار عضو است. جدای از اینها، بانک های ایرانی مانند بانک های سپه، ملی و صادرات نیز در آلمان شعبه دارند.

از جمله ویژگی های شرکت جهان کالا کارگو عبارتند از:

• حمل و نقل و اضافه بار در جهان کالا با بهترین بسته بندی برای جلو گیری از صدمات احتمالی انجام می شود
جهان کالا کارگو در جهت مشتری مداری تا حد ممکن از هزینه های اضافی که بر دوش مشتری بوده کاسته است و هزینه ارسال بار منصفانه ای را اخذ مینماید
• امکان پیگیری آنلاین وضعیت بار و محموله بعد از ارسال بار به خارج از کشور
جهان کالا کارگو طرف قرارداد با بیمه های مربوط به باربری میباشد از همین رو میتوانید با آرامش خاطر بار خود را به این شرکت بسپارید
• حمل و نقل و اضافه اثاثیه منزل و شخصی و مبلمان و لوازم منزل از طریق دریائی توسط کانتینر و کشتی از مرز خروجی بندرعباس به کلیه بنادر اروپایی ، آسیایی ، آفریقا ، استرالیا ، آمریکا و کانادا
• حمل و نقل و اضافه بار و لوازم منزل و شخصی و مبلمان و اثاثیه منزل از طریق هوایی (توسط خطوط هوایی داخلی وخارجی) به صورت خرده بار و چارتر از فرودگاه مهرآباد و فرودگاه امام خمینی به کلیه فرودگاه های کشورهای اروپایی ، آسیایی ، آمریکا و کانادا
• مشاوره و انجام کلیه تشریفات گمرکی در مبداء و مقصد و اخذ مجوزهای لازم برای حمل بار به خارج از کشور
• انجام کلیه امور بسته بندی در محل ، تخلیه و بار گیری و سایر خدمات جانبی مورد نیاز مشتری
• تعیین شرایط حمل و نقل و اضافه بار بصورت هوایی و دریایی اعلام نرخ کتبی خدمات

برای کسب اطلاعات بیشتر از قوانین و هزینه های مربوط به صادرات زعفران به آلمان، همین حالا با کارشناسان مجرب شرکت جهان کالا کارگو تماس بگیرید و اطلاعات دقیق و به روزی را در این زمینه دریافت کنید:

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۰۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۱۰۲۱۴۴۶۶۶۹۳۱۰۲۱۴۴۶۶۶۹۲۴۰۲۱۵۱۰۰۵۲۴۸۰۹۱۲۵۷۵۴۰۹۵

 

اگر مطلب را دوست داشتید امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + 13 =

تماس سریع