بهترین خدمات صادرات پسته به دبی با جهان کالا+ قوانین جدید

صادرات پسته به دبی با جهان کالا کارگو

صادرات پسته به دبی از دیرباز مورد توجه شرکت های تولید کننده پسته و پسته بوده است. ایران یکی از بزرگترین تولیدکنندگان و صادرکنندگان پسته در جهان است. کشورهایی مانند ترکیه و حتی آمریکا سهم زیادی در صادرات پسته به دبی و جهان جهان در سال های اخیر دارند.

اما همچنان صادرات پسته هر ساله به ویژه به دبی امارات درصد بالایی از صادرات ایران را تشکیل می دهد.ایران یکی از بزرگترین صادرکنندگان پسته و خشکبار به کشورهای مختلف از جمله ویتنام، هنگ کنگ، آلمان، امارات متحده عربی، هند، عراق و ده ها کشور دیگر است.

از خدمات شرکت جهان کالا کارگو فریت بار به دبی است.

اما نکته ای که در صادرات به خصوص در صادرات پسته به دبی امارات باید همواره مورد توجه قرار گیرد این است که برای موفقیت در تجارت پسته و مغز باید ابتدا بازار هدف را به خوبی بشناسید تا بتوانید ملاقاتش کن نیازهای کشور مقصد، محصولات مورد نظر را تهیه و برای آنها ارسال کند.با توجه به این نکات و با توجه به تولید عظیم پسته در ایران، امارات متحده عربی و به ویژه شهر دبی، صادرات پسته همواره گزینه مناسبی برای تجار ایرانی بوده است.

کشورهای واردکننده پسته نسبت به کیفیت پسته ای که وارد می کنند بسیار حساس هستند. به همین دلیل همواره قوانین و شرایط خاصی را برای شرکت های صادرکننده در خصوص نوع و کیفیت پسته و مغز تعیین می کنند. از نوع و مغز پسته گرفته تا الزام به اخذ گواهی و مجوزهای خاص.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با صادرات پسته به دبی می توانید با شماره تلفن های شرکت جهان کالا کارگو تماس بگیرید و مشاوره خوبی در این زمینه دریافت نمایید :

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۰

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۱

۰۲۱۴۴۶۶۶۹۳۱

۰۲۱۴۴۶۶۶۹۲۴

۰۲۱۵۱۰۰۵۲۴۸

۰۹۱۲۵۷۵۴۰۹۵

کیفیت پسته صادراتی به دبی

کیفیت پسته صادراتی به دبی

 

کیفیت پسته صادراتی به دبی امارات متحده عربی بسیار بالاست. زیرا امارات قوانین بسیار سختگیرانه ای را در مورد کیفیت پسته صادراتی به کشور خود اعمال می کند. در صادرات پسته به دبی، نوع پسته صادراتی باید کاملاً با استانداردهای تعیین شده توسط آن کشور مطابقت داشته باشد. از این رو پسته های صادر شده به امارات، دبی بهترین پسته هایی محسوب می شوند که تمامی تست های لازم برای صادرات را گذرانده و تاییدیه های لازم کشور مقصد را دریافت کرده اند.

قیمت پسته در دبی امارات:

قیمت پسته در دبی امارات

 

با توجه به نوع و کیفیت خاص محصول صادراتی، طبیعی است که قیمت پسته در دبی امارات کمی بالا باشد. اما فراموش نکنیم که در صادرات و فروش کالاهای لوکس به ویژه مواد غذایی به ویژه پسته، کیفیت را هرگز نباید فدای قیمت کرد. در دنیای تجارت امروز جلب اعتماد مشتریان خارجی به دلیل رقابت شدید بسیار دشوار است . صادرات پسته به دبی امارات در نوع با دقت انتخاب شده، بسته بندی لوکس و کیفیت عالی انجام می شود. چرا که امارات همیشه در خرید پسته کیفیت را ملاک قرار می دهد.

 

مجوزهای لازم برای صادرات پسته به امارات

مجوزهای لازم برای صادرات پسته به امارات

 

یکی از موارد مهم و پرمعنی در صادرات پسته، بسته بندی محصول است. بسته بندی مناسب با اطلاعات شرکت و محصول برای صادرات پسته مهم است. ساده ترین راه برای طی مراحل گمرکی استفاده از ظرفیت های گمرکی محل تحویل محموله است. صادرکنندگان پسته برای اخذ مجوزهای لازم از گمرک و همچنین اداره استاندارد موظف به اخذ تاییدیه استاندارد، بهداشتی و میزان آفلاتوکسین هستند. برای اخذ تاییدیه استاندارد و تاییدیه بهداشتی، ابتدا از محموله موجود نمونه برداری می شود و سپس برای گواهی بهداشت و بهداشت گیاهی به استاندارد و آزمایشگاه مواد غذایی ارسال می شود.

بیشتر بخوانید: صادرات به خارج از کشور

اخذ گواهی سلامت جهت صادرات پسته به امارات

 

اخذ گواهی سلامت جهت صادرات پسته به امارات

جهت اخذ مجوز بهداشتی از محصول صادراتی نمونه کاملاً تصادفی گرفته شده و در صورت صلاحدید بودن محموله گواهی سلامت صادر می شود. مدارک مورد نیاز برای دریافت گواهی سلامت برای تجارت با دبی عبارتند از:

• ارائه گواهی مبدا، مدارک لازم گمرکی، برنامه حمل و نقل به گمرک.
• کارت بازرگانی معتبر به نام صادرکننده؛
• اخذ مجوز صادرات پسته
• اخذ گواهی بهداشت و قرنطینه سایر فرآورده های دامی و گیاهی.
• گواهی استاندارد؛
• تهیه لیست بسته بندی؛
• گواهی مبدأ و فاکتور.
• تعرفه گمرکی برای ترخیص پسته به امارات
• کد تعرفه گمرکی پسته پوست سخت (پسته خندان): ۰۸۰۲۵۱۰۰
• کد تعرفه گمرکی پسته بدون پوست دوم تعرفه: ۰۸۰۲۵۲۱۰

مراحل صادرات پسته از ایران:

 

مراحل صادرات پسته از ایران

پسته ایران به بسیاری از کشورهای آسیایی، اروپایی و آمریکایی صادر می شود. همانطور که می بینید، فرآیند صادرات پیچیدگی ها و قوانین خاص خود را دارد که بسته به کشور مقصد می تواند متفاوت باشد. اما با توجه به بازگشت صادرات می توان فهمید که این عوارض نباید مانع این امر شود.

ارسال پسته جهت صادرات

تجار فعال در زمینه صادرات پسته به خوبی می دانند که ابتدا باید محصولات خود را تهیه کنند. عرضه پسته صادراتی، حجم تولید، نیاز کشور مقصد، نوع پسته و غیره. به عوامل مختلفی بستگی دارد، از جمله صادرات انواع پسته متفاوت است و عرضه کننده باید بتواند حجم مورد نیاز را تامین کند. این اولین گام در صادرات پسته و به طور کلی سایر کالاهای صادراتی است.

بسته بندی محصول

مرحله دوم صادرات این محصول ایرانی بسته بندی آن است. این بسته بندی باید از نظر بهداشتی استانداردهای لازم را داشته باشد و بتواند کیفیت محصول را تا رسیدن به دست مصرف کننده حفظ کند. اطلاعات اولیه مانند نوع پسته، ویژگی های محصول، شرکت عرضه کننده، شرکت صادرکننده و واردکننده، تاریخ انقضا نیز باید روی بسته بندی درج شود.

اخذ مجوزهای استاندارد محصول

برای صادرات پسته محصول شما باید استانداردهای لازم را داشته باشد. این استانداردها هم توسط کشور مبدا و هم توسط قوانین کشور واردکننده تعیین می شود. برای اخذ مجوزهای استاندارد محصول باید نمونه پسته صادراتی خود را به آزمایشگاه های مربوطه ارسال و تاییدیه های لازم را اخذ نمایید.

ارسال محصول به گمرک

صادرات این محصول و هر محصول صادراتی دیگر توسط گمرک انجام می شود. پس از انجام مراحل قبل باید محصول را به گمرک ارائه دهید و مدارک و فاکتورهای لازم را تکمیل نمایید.
۵. اخذ گواهی سلامت محصول در گمرک

ادارات گمرک از صادرکنندگان پسته و سایر محصولات خوراکی موظف به اخذ گواهی سلامت محصول می باشند. این محصول نشان می دهد که محصول شما از همه نظر سالم و دارای استانداردهای لازم است. صادرات پسته نیز از این قاعده مستثنی نیست و محصول صادراتی پس از آزمایش و نمونه برداری می تواند گواهی ترخیص کالا از گمرک دریافت کند.

تحویل محصول به شرکت حمل و نقل

پس از انجام مراحل فوق جهت صادرات پسته و دریافت مدارک لازم، بارنامه محصول مورد نظر تهیه می شود. شرکت های صادراتی باید از قبل با یک شرکت حمل و نقل قرارداد ببندند و پس از عبور از گمرک محصول را به آنها تحویل دهند.

دریافت اسناد قطعی صادرات پسته

پس از دریافت بارنامه در مراحل پایانی صادرات، سایر مدارک لازم اخذ و محصول ارسال شود. در بین صادرکنندگان داخلی، مرسوم است که در این مرحله فروشنده درصدی از مبلغ معامله را دریافت می کند. عموماً ۲۰ درصد مبلغ معامله پیش پرداخت و مابقی پس از ارائه بارنامه پرداخت می شود. در نهایت شرکت حمل و نقل کلیه مدارک مربوط به صادرات پسته را دریافت کرده و آماده ارسال محصول به کشور مقصد می شود.

شرکت جهان کالا کارگو یکی از شرکتهای پیشرو در زمینه ارائه خدمات فریت بار و ارسال بار به خارج از کشور است که می توانید تمام مراحل فریت بار به ولینگتون از بسته بندی گرفته تا حمل بار به فرودگاه یا بندر و انجام تشریفات گمرکی و اخذ مجوزهای لازم برای فریت بار را به این شرکت بسپارید و خیالتان از بابت انجام تمام کارهای مربوط به ارسال بار و ترخیص کالا راحت باشد .

فریت بار پسته

فریت بار پسته

با کمک شرکت جهان کالا کارگو شما به راحتی میتوانید بار صادراتی خود را به صورت فریت بار به هر کشوری ارسال کنید. در واقع فریت بار  پسته یکی از راحت ترین روش های صادرات پسته به کشور مقصد و وارد کننده است. با تماس با کارشناسان شرکت جهان کالا کارگو میتوانید با مشاوره رایگان درباره فریت بار  پسته برای صادرات دریافت کنید.

شرکت جهان کالا کارگو

شرکت جهان کالا کارگو یکی از بهترین شرکت های صادرات کالا به کشور های مختلف است. در این مقاله درباره نحوه صادرات پسته  توضیح دادیم. اگر قصد صادرات پسته به  دبی را دارید میتوانید به راحتی با کمک شرکت جهان کالا کارگو صادرات خود را شروع کنید و به آنچه میخواهید دست پیدا کنید.

خدمات شرکت جهان کالا کارگو در برگیرنده تمام نیازهای مشتریان از بسته بندی در مبداء ، بارنامه و ارسال بار هوایی توسط ایرلاین های معتبر دنیا ، تا ترخیص بار در گمرکات و تحویل در مقصد می ‌باشد . این شرکت با تمرکز بر حمل بار هوایی بین المللی قادر به خدمت رسانی و ارائه مشاوره رایگان در زمینه حمل بار زمینی نیز می ‌باشد.

شرکت جهان کالا کارگو

 ویژگی های شرکت جهان کالا کارگو

  • حمل و نقل و اضافه بار در جهان کالا با بهترین بسته بندی برای جلو گیری از صدمات احتمالی انجام می شود
  • جهان کالا کارگو در جهت مشتری مداری تا حد ممکن از هزینه های اضافی که بر دوش مشتری بوده کاسته است و هزینه ارسال بار منصفانه ای را اخذ مینماید
  • امکان پیگیری آنلاین وضعیت بار و محموله بعد از ارسال بار به خارج از کشور
  • جهان کالا کارگو طرف قرارداد با بیمه های مربوط به باربری میباشد از همین رو میتوانید با آرامش خاطر بار خود را به این شرکت بسپارید
  • حمل و نقل و اضافه اثاثیه منزل و شخصی و مبلمان و لوازم منزل از طریق دریائی توسط کانتینر و کشتی از مرز خروجی بندرعباس به کلیه بنادر اروپایی ، آسیایی ، آفریقا ، استرالیا ، آمریکا و کانادا
  • حمل و نقل و اضافه بار و لوازم منزل و شخصی و مبلمان و اثاثیه منزل از طریق هوایی (توسط خطوط هوایی داخلی وخارجی) به صورت خرده بار و چارتر از فرودگاه مهرآباد و فرودگاه امام خمینی به کلیه فرودگاه های کشورهای اروپایی ، آسیایی ، آمریکا و کانادا
  • مشاوره و انجام کلیه تشریفات گمرکی در مبداء و مقصد و اخذ مجوزهای لازم برای حمل بار به خارج از کشور
  • انجام کلیه امور بسته بندی در محل ، تخلیه و بار گیری و سایر خدمات جانبی مورد نیاز مشتری
  • تعیین شرایط حمل و نقل و اضافه بار بصورت هوایی و دریایی اعلام نرخ کتبی خدمات

برای کسب اطلاعات بیشتر از قوانین و هزینه های مربوط به صادرات پسته به دبی  ، همین حالا با کارشناسان مجرب شرکت جهان کالا کارگو تماس بگیرید و اطلاعات دقیق و به روزی را در این زمینه دریافت کنید:

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۰

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۱

۰۲۱۴۴۶۶۶۹۳۱

۰۲۱۴۴۶۶۶۹۲۴ 

۰۲۱۵۱۰۰۵۲۴۸

۰۹۱۲۵۷۵۴۰۹۵

اگر مطلب را دوست داشتید امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − شش =