بهترین خدمات صادرات پسته به ترکیه +بهترین تعرفه ارسال

صادرات پسته به ترکیه با جهان کالا کارگو

با وجود طعم خاص و ویژگی های فراوان پسته، فروش آن قطعی است. این محصول که هم در ایران و هم در خارج از ایران تقاضای زیادی دارد یکی از محصولاتی است که با توجه به قیمتش سود خوبی به همراه دارد.

علاوه بر این، ایران به تولید و صادرات پسته با کیفیت معروف است که بسیاری از کشورها را به سمت مصرف پسته ایرانی سوق داده است. صادرات پسته به ترکیه به عنوان یک تجارت پرسود برای تجار بین المللی تلقی می شود.

پسته ها اگرچه در چند سال اخیر رقیب بزرگی پیدا کرده اند، اما همچنان جزو پرفروش ترین ها و پرفروش ترین ها محسوب می شوند. این رقیب (ایالات متحده آمریکا) نیز به کشت پسته باکیفیت روی آورده است و توانسته بخش بزرگی از بازار جهانی را در اختیار بگیرد و با وجود اینکه ایران همچنان در صدر صادرات پسته قرار دارد، بازرگانان ایرانی باید جایگاه خود را حفظ کنند.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با صادرات پسته به ترکیه می توانید با شماره تلفن های شرکت جهان کالا کارگو تماس بگیرید و مشاوره خوبی در این زمینه دریافت نمایید :

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۰

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۱

۰۲۱۴۴۶۶۶۹۳۱

۰۲۱۴۴۶۶۶۹۲۴ 

۰۲۱۵۱۰۰۵۲۴۸

۰۹۱۲۵۷۵۴۰۹۵

 

صادرات پسته به ترکیه و عوامل مهم مرتبط با آن:

صادرات پسته به ترکیه و عوامل مهم مرتبط با آن

۱- ترکیه یکی از بزرگترین مراکز تجارت جهان است و علاوه بر پسته خود با کشورهای متعددی تجارت می کند که می توانند پسته خوبی را به مردم ترکیه عرضه کنند. برای اینکه پسته های ایران با این فرصت های بزرگ رقابت کنند باید بهترین نوع و مرغوب ترین پسته ها را به ترکیه بفرستید. زیرا پسته ایرانی تنها در صورتی می تواند نظر خریدار را به خود جلب کند که نسبت به سایر نسخه ها از کیفیت بالاتری برخوردار باشد. ایرانی ها پسته های خود را به صورت عمده به تاجرانی از ترکیه می فروشند.

۲- یافتن خریدار: ایرانی ها همیشه پسته خود را به تاجری از ترکیه می فروشند و او در بازار ترکیه توزیع می کند. در واقع در بیشتر موارد پسته به ترکیه صادر و با واسطه در بازار داخلی توزیع می شود. به این ترتیب تاجر ایرانی پسته را از کشاورز می خرد و به تاجر ترک می فروشد و سپس آن تاجر پسته را در بازار توزیع می کند. اما نکته مهم این است که قبل از خرید پسته از کشاورز، فردی را پیدا کنید که مایل به خرید پسته شما در ترکیه باشد.

۳- شرایط قرنطینه غذایی در عصر کرونا بسیار سخت است. به همین دلیل لازم است مجوزهای صادرات پسته تهیه شود و شرایط قرنطینه اعمال شود تا پسته بتواند وارد ترکیه شود. پسته باید از ضربه های احتمالی محافظت شود.

۴- بسته بندی محصول پسته در زمینه صادرات پسته به ترکیه بسیار حساس و مهم است. بسته بندی می تواند عنصر مهمی در بازاریابی و جذب مشتری باشد. با طراحی یک بسته بندی جذاب برای پسته می توانید مشتری جذب کنید و اطمینان حاصل کنید که با داشتن ظاهری بد، اکثر مردم به محصول پسته شما علاقه ای نخواهند داشت.

این تنها چیزی نیست که در بسته بندی پسته اهمیت دارد. هنگام حمل پسته به ترکیه باید از ضربه های احتمالی محافظت شود تا خورده نشوند و فاسد نشوند. این به بسته بندی مناسب مربوط می شود. بسته بندی قوی می تواند تا حد زیادی از پسته در برابر آسیب محافظت کند.

صادرات پسته به ترکیه

۵- در زمینه صادرات پسته به ترکیه به نظافت خودروها ضروری است. زیرا اگر وسیله نقلیه به اندازه کافی تمیز نشود، حیوانات موذی به محموله حمله می کنند و این می تواند پایان کار صادراتی تاجر باشد. زیرا ارسال محموله های آسیب دیده و گم شده می تواند قابلیت اطمینان تاجر پسته را کاملا زیر سوال ببرد.

۶- گمرک می تواند سنگ بزرگی در مقابل تجار باشد. اگر قوانین را به طور کامل درک نکنید و مدارک شما در این مرحله تکمیل نشده باشد، این احتمال وجود دارد که کالای شما برای مدت بسیار طولانی در انبارهای گمرک بماند و برای مواد غذایی چنین چیزی به معنای آسیب دیدن، از بین رفتن یا مفقود شدن است. دادن ارزش آنهاست.

۷- قیمت: در زمینه صادرات پسته به ترکیه عوامل زیادی تعیین کننده قیمت فروش پسته صادراتی هستند اما مهمترین آنها قیمت معمول در بازار ترکیه است. قیمت تمام گریدهای پسته می تواند یک پله بالا برود و تجار ایرانی باید با این قیمت ها و گرمای بازار محلی ترکیه آشنا باشند.

۸- کدام شرکت پسته صادراتی را به ترکیه تحویل می دهد؟ شرکت های حمل و نقل مختلف اعتبار متفاوتی دارند، به این معنی که در نوع خدمات و نحوه حمل کالا با یکدیگر تفاوت دارند. آنها همچنین در میزان موفقیت خود متفاوت هستند. این به این معنی است که برخی محموله را با خیال راحت و به موقع تحویل می دهند، در حالی که برخی دیگر در کار خود خوب نیستند. شما باید اینها را به خاطر بسپارید تا با شرکت اشتباهی همکاری نکنید.

صادرات پسته به ترکیه

شرکت جهان کالا کارگو یکی از بهترین ها در این حوزه میباشد، اگر قصد صادرات پسته به ترکیه را دارید میتوانید به راحتی با کارشناسان ما تماس بگیرید و راهنمایی های لازمه را دریافت کنید.

۹- برای صادرات پسته به ترکیه باید بتوانید انواع مختلف پسته را تشخیص دهید. در واقع شناخت کامل پسته و خواص آن برای تجار بسیار مهم است. زیرا تنها از این طریق می تواند خواسته های مشتری را درک کند و پسته را به دست فرد مناسب برساند.

۱۰- جنبه های مالی را در قرارداد فروش پسته مشخص کنید. باید مشخص شود که تاجر یا شرکت ترکیه ای قیمت پسته را چگونه می پردازد.

۱۱- باید اطلاعات خود را در زمینه کسب و کار دائما به روز کنید و از مسائل روز آگاه باشید. نادیده گرفتن قوانین تجارت جدید و سایر مسائل روز می تواند به تاجر پسته آسیب برساند. به همین دلیل بازرگانی که به تازگی تصمیم به صادرات پسته گرفته اند و دنیای تجارت در زمینه صادرات به ترکیه باید قوانین را رعایت کنند.

بیشتز بخوانید : صادرات زعفران به ترکیه

فریت بار

خدمات شرکت جهان کالا کارگو در برگیرنده تمام نیازهای مشتریان از بسته بندی در مبداء ، بارنامه و ارسال بار هوایی توسط ایرلاین های معتبر دنیا ، تا ترخیص بار در گمرکات و تحویل در مقصد می ‌باشد . این شرکت با تمرکز بر حمل بار هوایی بین المللی قادر به خدمت رسانی و ارائه مشاوره رایگان در زمینه حمل بار زمینی نیز می ‌باشد.

بیشتر بدانید: خدمات فریت بار

از جمله ویژگی های شرکت جهان کالا کارگو عبارتند از:

شرکت جهان کالا کارگو

• حمل و نقل و اضافه بار در جهان کالا با بهترین بسته بندی برای جلو گیری از صدمات احتمالی انجام می شود
• جهان کالا کارگو در جهت مشتری مداری تا حد ممکن از هزینه های اضافی که بر دوش مشتری بوده کاسته است و هزینه ارسال بار منصفانه ای را اخذ مینماید
• امکان پیگیری آنلاین وضعیت بار و محموله بعد از ارسال بار به خارج از کشور
جهان کالا کارگو طرف قرارداد با بیمه های مربوط به باربری میباشد از همین رو میتوانید با آرامش خاطر بار خود را به این شرکت بسپارید
• حمل و نقل و اضافه اثاثیه منزل و شخصی و مبلمان و لوازم منزل از طریق دریائی توسط کانتینر و کشتی از مرز خروجی بندرعباس به کلیه بنادر اروپایی ، آسیایی ، آفریقا ، استرالیا ، آمریکا و کانادا
• حمل و نقل و اضافه بار و لوازم منزل و شخصی و مبلمان و اثاثیه منزل از طریق هوایی (توسط خطوط هوایی داخلی وخارجی) به صورت خرده بار و چارتر از فرودگاه مهرآباد و فرودگاه امام خمینی به کلیه فرودگاه های کشورهای اروپایی ، آسیایی ، آمریکا و کانادا
• مشاوره و انجام کلیه تشریفات گمرکی در مبداء و مقصد و اخذ مجوزهای لازم برای حمل بار به خارج از کشور
• انجام کلیه امور بسته بندی در محل ، تخلیه و بار گیری و سایر خدمات جانبی مورد نیاز مشتری
• تعیین شرایط حمل و نقل و اضافه بار بصورت هوایی و دریایی اعلام نرخ کتبی خدمات

 

برای کسب اطلاعات بیشتر از قوانین و هزینه های مربوط به صادرات پسته به ترکیه، همین حالا با کارشناسان مجرب شرکت جهان کالا کارگو تماس بگیرید و اطلاعات دقیق و به روزی را در این زمینه دریافت کنید:

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۰

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۱

۰۲۱۴۴۶۶۶۹۳۱

۰۲۱۴۴۶۶۶۹۲۴ 

۰۲۱۵۱۰۰۵۲۴۸

۰۹۱۲۵۷۵۴۰۹۵

 

بیشتر بخوانید : کارگو ترکیه

اگر مطلب را دوست داشتید امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش − سه =